סטודיו-בסיסי-סטודיו-מסחרי

צילום סטודיו. Studio Professional

סטודיו לאתר

צילום סטודיו. Studio Professional

הקורס המקיף והמקצועי ביותר בארץ !

 

בהנחיית מיטב הצלמים המובילים בישראל, המשתפים מניסיונם העשיר ובתהליך עבודתם.

הלימודים בסטודיו גברא מעניקים לסטודנטים ידע ושליטה בבניית סט מקצועי ותפעול סטודיו הכולל תאורה מעשית ובמקביל, פיתוח היצירתיות והשפה הוויזואלית האישית הייחודית לכל אחד מהם.

במהלך הלימודים הסטודנטים עובדים על הפקות צילום ופרוייקטים אישיים בליווי צמוד של צוות המורים.

בין הנושאים הנלמדים במהלך השנה: צילום מוצר, פורטרטים, צילום תדמית, אופנה, פרסום ופוטושופ, ובנוסף נהנים מתכנית הכוונה וליווי עסקי.

הלימודים נמשכים כ-10 חודשים, ומתקיימים פעמיים בשבוע: יום לימודים מעשי ויום תרגול מונחה.

בין המורים בקורס נמנים: גבריאל בהרליה, רונן אקרמן, איתן טל,  כפיר זיו, מוטי פישביין, מירי דוידוביץ, ניר סלקמן וחיים כהן.


 

*הקבלה ללימודים מותנית בראיון אישי והצגת תיק עבודות.

* הקורס מוכר לשימוש בפיקדון חיילים משוחררים.

 

*לרשות הסטודנטים עומד סטודיו מרווח ומאובזר בציוד צילום, לתרגול שוטף.


סמסטר ראשון: סטודיו בסיסי

 

סמסטר א' של השנה השנייה בונה את היסודות המקצועיים ומשמש כמבוא להבנת דרכי העבודה בסטודיו, המבוא כולל: הכרות עם הציוד בסטודיו וציוד התאורה והפלאשים, טכניקות מדידות אור ועבודה בסטודיו, סוגי תאורה שונים וכיווני תאורה.

הסמסטר כולל יום בשבוע של שעורים פרונטאליים ויום נוסף של תרגול מונחה, הרצאות, הדגמות, משובים על העבודות והיכרות עם תוכנת עיבוד תמונה- "פוטושופ".

בסמסטר זה נעסוק בשני נושאים מרכזיים: צילום טכני (צילום מוצרים דוממים) וטכניקות מתקדמות ובצילום פורטרטים בסטודיו, טכניקות תאורה, פוטוגניות וציוד ייעודי.

נסיים את הסמסטר הראשון ב"מרתון הצעד הבא" : יומיים של סדנאות מעוררות השראה ומפגש עם בוגרי הסטודיו שהשתלבו בתעשיית הצילום.


 

 סמסטר שני: סטודיו מסחרי

 

הסמסטר השני עוסק ביישום הטכניקות (שנלמדו בסמסטר א') ובהפקות בתחומי הצילום השונים- צילום תדמית, צילום אופנה וצילום לפרסום, בכל אחד מהפרקים יתנסו הסטודנטים בהפקה עצמאית .

בפרק צילום פורטרט תדמיתי יעסקו הסטודנטים בתהליך הפיכת רעיון לדימוי- איך זה קורה? מאיפה מתחילים? צילום סטודיו או לוקיישן? איך מרימים הפקה?

בפרק צילום אופנה יעסקו הסטודנטים בהבדל שבין הפקת אופנה מסחרית למערכתית, ימצאו כל אחד נושא אישי המתאים לפיתוח הפקת אופנה מערכתית ויצאו לצילומים וניהול צוות, כולל בניית הקונפסט, שיתופי פעולה עם סטייליסט/ית, דוגמנים/ות ומאפר/ת, בסטודיו או בלוקיישן.

בפרק צילום פרסומת יעבדו הסטודנטים מול לקוח או משרד פרסום, יקבלו בריפ מקצועי, ויעברו תהליך עבודה שלם מרעיון, לסקיצה ועד לתוצאה הסופית.

לקראת סיום השנה נצא ליומיים סוף שבוע של צילום עירום בטבע (כולל לינה), סופ"ש חווייתי המאפשר מפגש של כל צלם עם עצמו ועם הקבוצה.

נסיים בסמינר עסקי מפגש בו יינתנו כלים לקראת הצעדים הראשונים והיציאה "לעולם הגדול" ובהמשך שלושה מפגשים אישיים "אחד על אחד" להגדרת מטרות ובניית תוכנית פעולה אישית.

המורים בסטודיו גברא, הם כולם צלמים העובדים בלב התעשייה, כל פרק מונחה ע"י צלם מומחה המשתף מהידע והניסיון שלו, מדגים ומלמד טכניקות של עבודה, הסטודנטים מקבלים משימות, עליהן מקבלים משוב מקצועי, במהלך כל השבוע עומד הסטודיו לרשות הסטודנטים לתרגולים, כל קבוצה מלווה על ידי בוגר הסטודיו התומך בתהליך אותו עובר הסטודנט, הן בפן המקצועי והן בפן האישי.

 

לחץ כאן לתכנית הלימודים המלאה

 

 


 

 


שנת הלימודים השנייה כוללת:

10 חודשים 42 שבועות, יומיים: יום לימודים מעשי ויום תרגול מונחה.

210  שעות לימוד + 210 שעות תרגול.

הקורסים מתקיימים פעמיים בשבוע, במסלולי  בוקר: 10:00 – 14:00  ערב: 17:00 – 21:00.

 


תנאי קבלה:

ראיון אישי (כולל תיק עבודות)


זכאות לקבלת תעודה*

Studio Professional Photography

 

*נוכחות של 90% מהשיעורים, הגשת תרגילים ופרוייקט גמר

 

( מסלול דו – שנתי > מוכר לפיקדון)


 

תאריכי פתיחה:

3/10/2018      ד׳ בוקר ( + ימי ב׳ תרגול )

17/12/2018      ב׳ ערב ( + ימי ד׳ תרגול )

 


למידע ופרטים נוספים כתבו לנו: