מסלולי לימודים שנתיים | סטודיו גברא | מרכז ארצי ללימודי צילום | 03-528-51-05

מסלולי לימודים שנתיים

מסלולי לימודים שנתיים

שנתי | דו שנתי | פרימיום

 

צילומים: מוטי פישביין, גבריאל בהרליה ( מורים במסלולי הלימוד)


 

תכניות הלימודים השנתיים  בסטודיו גברא הן המסלול להפוך את הצילום למקצוע.

אנחנו רואים את הבוגרים שלנו משתלבים בתעשייה ומתפרנסים ממה שהם אוהבים.

 

מה נדרש כדי להפוך לצלם מקצועי?  כלים טכניים – וודאי, שליטה מלאה במצלמה, הבנה של אור, קומפוזיציה, שפה. אבל יותר מכך – יש צורך להבין שהמצלמה היא רק כלי, ההתפתחות האישית של כל צלם, כאדם, כיוצר, פיתוח הזהות הויזואלית האישית, הסגנון, ה״אני מאמין״ היכולת להבין איזה מן צלם אני, במה אני טוב, מה אני הכי אוהב לצלם – זה השלב המשמעותי ביותר בתוך המסע הלימודי. במסע כזה צריך ״מורי דרך״ טובים, שיודעים לזהות, לחזק, לדייק.  ובסופו של דבר – היכולת שלנו לתקשר את כל זה החוצה בצורה טובה – לשווק, למתג, להגיד בקול רם לעולם מי אנחנו – גם את זה צריך ללמוד לעשות. 

סטודיו גברא דוגל במקצועיות גבוהה, מחנך ליוזמה ולעשייה משמעותית ומוביל (בעבר ובהווה) בכל הקשור להכשרת צלמים מקצועיים ולקידום הצילום בישראל.


 

תכניות הלימודים סטודיו גברא מבוססות על ניסיון רב והיכרות עם תעשיית הצילום, לצד התעדכנות מתמדת, כל המורים בסטודיו גברא הם צלמים המובילים את תעשיית הצילום בישראל ומגיעים לסטודיו לחלוק את הידע שלהם ואת ניסיונם- סטודיו גברא פועם בלב התעשייה! הלימודים בסטודיו גברא מלווים את הכשרתם של הסטודנטים מהשלבים הבסיסיים של שליטה במצלמה ופיתוח השפה הצילומית, ועד להפקות סטודיו מורכבות, צילומים טכניים (מוצר), פורטרטים, אופנה ופרסום, תוך שיתוף של המורים בניסיונם העשיר ובתהליך עבודתם. תוכניות הלימודים מותאמות לשני קהלים, לאלו מבינכם המעוניינים לעשות מעבר הדרגתי לתוך עולם הצילום אנו מציעים מסלולי לימודים המתקיימים אחת לשבוע (במסלול בוקר או במסלול ערב) ולאלו מבינכם המעוניינים במסלול לימודים מרתק ואינטנסיבי יצרנו את מסלול פרימיום (שלוש פעמים בשבוע בשעות הבוקר).

כל קבוצה מלווה על ידי בוגר של סטודיו גברא, התומך בתהליך אותו עובר הסטודנט, הן בפן המקצועי והן בפן האישי.

צוות המורים: גבריאל בהרליה, רונן אקרמן, איתן טל, כפיר זיו, מוטי פישביין, מירי דוידוביץ׳, שגית זלוף-נמיר, שרון שטרן, אוהד אשר, גיל לוין

צילומים: סטודנטים במסלולי צילום


 

לפרטים ותאריכי פתיחה של תכניות הלימודים  לחץ על שם המסלול:

 

שנה א'   Available Light            יסודות | מתקדם | מקצועי

 

שנה ב'  Studio Professional     צילום סטודיו מסחרי

 

המסלול המשולב   Premium        צילום סטודיו | וידאו | תכנית מנטורים

 


 

הקורסים מתקיימים אחת לשבוע:

  בוקר: 09:30 – 13:30  ערב: 17:00 – 21:00.

 

 לתיאום פגישת ייעוץ לחץ כאן   או התקשר:  03-5285105

 

למידע ופרטים נוספים כתבו לנו: