קורס צילום מקצועי בשילוב Available Light | סטודיו גברא

צילום מקצועי. Available Light .Portfolio

 

1-1024x755-1024x755 צילום סטודיו גברא


אפשר להתפרנס היום מצילום ב- Available Light. עובדה.תשאלו את מאות הסטודנטים שלנו שסיימו את הקורס המקצועי, ובסיום 5 חודשי לימודים הם עובדים ומתפרנסים כיום מצילום- בצילומי אירועים, 
בצילומי פורטרטים, בצילומי תדמית, בצילומי זוגיות בצילומי משפחה ואירועים.לא תאמינו מה אפשר לעשות עם אור יום בלבד או עם פלאש אחד. אם אתם רוצים לעבוד כצלמי מקצועיים ב- Available Light כמקצוע נוסף או מקצוע ראשי – זה הקורס בדיוק בשבילכם.

קורס בן 18 מפגשים, מיועד לבעלי שליטה טכנית במצלמה הרוצים להמשיך להעמיק בתחום הצילום או להפוך אותו למקור פרנסה. הקורס בנוי מסדנאות מקצועיות המועברות ע"י צלמים שונים, המאפשרות טעימה ממגוון נישות בעולם הצילום המקצועי.

תוכנית הקורס כוללת: שימוש בפלאשים ובתאורה מלאכותית, עיבוד תמונה בלייטרום, צילום פורטרטים, צילום אירועים וצילום בסטודיו. הסטודנטים מקבלים הכוונה לפיתוח הזהות האישית שלהם כצלמים, ומסיימים את הקורס עם גוף עבודות ופרויקט אישי. בסיום הקורס תינתן הכוונה לפלטפורמות שיווקיות באינטרנט.

קורס צילום מקצועי באור קיים מאפשר לסטודנטים להגשים חלום ולהקים עסק עצמאי אחרי הלימודים, או להשתלב במגוון עבודות ומשרות נחשקות בעולם הצילום. מסלול לימודי צילום מקצועי פותח על ידי הצוות של סטודיו גברא במטרה להכשיר את אנשי המקצוע הבאים בתעשיית הצילום בארץ ובחו"ל. זהו קורס חובה לכל מי שמעוניין ללמוד כיצד לצלם באמצעות מצלמות סטילס משוכללות, באמצעותן ניתן לצלם גם וידאו באיכות גבוהה.

במהלך הקורס משתתפים בסדנאות מקצועיות בהנחיית צלמים מוכרים מהתעשייה, כך הסטודנט רוכש ידע מקצועי, זוכה לטיפים מצלמים מנוסים ומפתח שפה אישית ואמנותית בעולם הצילום. הקורס מעניק ידע חשוב גם בשיווק עסק חדש בתחום הצילום, בדגש על שיווק בדיגיטל.

לתכנית הלימודים המלאה (צילום מקצועי ) לחצו כאן

 


.

הקורסים מתקיימים אחת לשבוע, במסלולי  בוקר: 10:00 – 14:00  ערב: 17:00 – 21:00

 

** בקורסי ערב – יציאות משותפות לצילומים תתקיימנה אחת לכמה שבועות, בהתאם לתכנית הקורס, בימי ו' בבוקר.

** ציוד נדרש- מצלמת DSLR, חצובה, פלאש חיצוני ולפטופ עם תוכנת לייטרום עליו).

 


 

תאריכי פתיחה:

 

01/09/2019    א׳ בוקר

03/09/2019    ג׳ ערב

04/11/2019    ב׳ בוקר

15/12/2019    א׳ ערב


דוגמאות לאתרי סטודנטים:

 

 

האתר של עידו אלקסלסי

 

האתר של ורוניקה טל

 

האתר של דניאל שניידר

 

האתר של הדס כנרתי 

 

האתר של יובל שגיא 

 

האתר של נורית מור ארד

 

האתר של סיגל בדלוב

 

האתר של סיגל ארטמייר 

 

האתר של שגית זלצהאור

 

האתר של אלינור עוז

 

האתר של איייג׳יי נויהר

האתר של נדב כהן


 

השאירו פרטים או התקשרו ונשמח לייעץ  לכם: 03-5285105

 

 

למידע ופרטים נוספים כתבו לנו: