צילום וידאו | מקצועי

וידאו-מתקדם-2


תאריכי פתיחה קרובים:

 

25/01/2023 ימי ד׳ ערב 17:00-21:00

 מוידאו קצר לסושיאל ועד סרט מקצועי לתדמית או לפרסום, בקורס וידאו מקצועי תקבלו את כל הכלים כדי להעביר את הכפתור שבמצלמת הסטילס שלכם.ן ולהתחיל לעשות סרטים!

 

נכון, כולם עושים וידאו, אבל לא כולם צלמים. צלמי וצלמות הסטילס, שכבר רואים אור וקומפוזיציה, מבינים זויות, עומק שדה וסגנון צילומי, מגיעים עם יתרון עצום לעולם הוידאו. ועדיין…  לוידאו שפה משלו.

 

איך מספרים סיפור עם תנועות מצלמה? איך עובדים עם סאונד? איזו תאורה רציפה יש? איך משתמשים באקססוריז למצלמות סטילס כדי ליצור וידאו? וכל עולם העריכה – טכניקה וסגנון, פריסטים וצבע. איך נותנים את ה״לוק אנד פיל״ שאנו רוצים ליצור?

 

מטרת הקורס היא לספק לך את מיטב הכלים על מנת שתוכל.י להרחיב את סל השירותים אותם תוכל.י להציע ללקוחות פוטנציאליים וקיימים כאחד. 

במסגרת הקורס תלמדו את כל מה שצריך כדי לצאת לשוק העבודה כצלמי וידאו פר אקסלנס! 

החל מעבודה מול לקוח, עבודה אישית או בצוות. נתמקד בכל שלבי ההפקה, Pre-Prodoction, Pro-Production, ניהול יום צילום, סאונד (ביקור באולפן מקצועי), יצירת ועריכת קליפים, סרטים וסרטוני תדמית, טכניקות של וידאו ארט, סגנונות צילום, תסריט לצילומים, יצירת סטוריבורד, איך לעבוד עם תאורה מתקדמת, בניית תיק עבודות ופרזנטציה ויםםםם השראות. 

תנאי קבלה- רקע בצילום ועריכת וידאו.

הקורסים מתקיימים אחת לשבוע, בשעות הערב: 17:00-21:00.

הקורס מיועד לבוגרי ובוגרות קורס יסודות הוידאו, או למי שיש רקע בצילום ועריכה בוידאו.

לבדיקת התאמה השאירו פרטים בטופס מטה ונחזור אליכם.ן.

צילום ועריכה: תמי בר-שי

צילום ועריכה: תמי בר-שי

למידע ופרטים נוספים כתבו לנו:

   שלחו הודעה
   לוגו ריבוע שקוף

   תודה שנרשמתם ליום הפתוח!

   פרטים נוספים ישלחו במייל בהקדם

   Call Now Button דילוג לתוכן