צילום פורטרט תיעודי


בהנחיית: גלעד בר שלו

.

 תאריך פתיחה:

06/02/2024

ימי ג׳, ערב 17:00-21:00

10 מפגשים, הקורס מתקיים אחת לשבוע,
השאירו פרטים בטופס מטה ונחזור אליכם.ן.

“מאסטר קלאס” עם הצלם גלעד בר שלו

בקורס ישתף גלעד בדרכו המיוחדת, באופן בו הוא יוצר סדרות של פורטרטים תיעודיים, מה מניע אותו ויתאר אם דרכו מהרעיון ועד לביצוע, במהלך הקורס ינחה גלעד את המשתתפים ביציאתם למסע הצילומי האישי שלהם, מסע של צילום פורטרט תיעודי. איך לספר את הסיפור של המצולם, איך להציג את הסיטואציה ולהעביר את המסר בצורה האותנטית ביותר דרך עיניו של הצלם.

נעבוד על פיתוח שפה צילומית אישית, דרך עבודה מעשית והשראות ועל פיתוח רעיון והפיכתו למעשי, נעסוק גם בחלקים הטכניים של הצילום, בהסתכלות על אור, הפורמט, שחור לבן מול צבע ונדבר על אתיקה ועל היחס למצולמים, איך לכבד את מקומם ובמקביל לשמור אליהם אמיתיים ומעניינים, נעסוק גם בשלב שאחרי הצילום- על הבחירה, העריכה ועל יצירת סדרה צילומית. 

 

בסיום הקורס יציגו הסטודנטים סדרה צילומית עליה עבדו במהלך הקורס.

איך מספרים סיפור, מה הכלים הטכניים והאומנותיים העומדים לרשותנו? סגנונות שונים של  פורטרטים תיעודיים, ראייה והבנה של תאורה טבעית ושימוש בעזרי תאורה, איך להפוך רעיון טוב לפרויקט צילום עצמאי ומהן הפלטפורמות לפרסום שכדאי לנו להכיר.

היכרות עם גלעד ועולם הצילום התיעודי, הבנת התהליך שביצירת סדרה צילומית תיעודית וניתוח הפעולות הנדרשות כדי ליישם רעיון, לפתח את השפה הצילומית האישית ולחוות חוויה מרתקת ומעצימה.

הקורס מתאים לבוגרי ובוגרות סטודיו גברא, לצלמים.ות המעוניינים להתנסות בצילום פורטרט תיעודי ובעלי בסיס בצילום.

גלעד בר-שלו, צלם מוערך, מתמחה בצילום תיעודי ופורטרטים תיעודיים, צילומיו פורסמו במגזינים והוצגו בתערוכות בארץ ובעולם, ספרו הראשון, “רושם ראשוני” יצא לאור בשנת 2020, כמו גם תערוכת היחיד הראשונה שלו שכללה תמונות נבחרות מהספר.

גלעד עוסק בצילום אופנה פורטרטים וצילום מוצרים, אך תמיד נמשך לשיטוט, למפגש עם האנשים ולצילומי הפורטרט התיעודי ובחמש השנים האחרונות השקיע זמן רב בתחום זה וזכה להקרה ולהצלחה רבה.

 

 מזמינים אתכם לצאת למסע על הצלם גלעד בר שלו.

/

המסע שלך יכול להתחיל ממש כאן!

שלחו הודעה
לוגו ריבוע שקוף

תודה שנרשמתם ליום הפתוח!

פרטים נוספים ישלחו במייל בהקדם

דילוג לתוכן