קורסי צילום לעמיתי "חבר" - סטודיו גברא

קורסי צילום לעמיתי "חבר"

 

בשנים האחרונות הפך הצילום למדיה נגישה וזמינה עבור אנשים רבים ולאור ההתעניינות הגוברת, החלטנו בסטודיו גברא, להרחיב את פעילותנו וליצור שיתופי פעולה עם גופים שונים שביקשו להרחיב את הידע של קהל לקוחותיהם. אחד מהגופים הבולטים הללו הוא מועדון "חבר"- ארגון משרתי הקבע וגמלאי כוחות הביטחון, כששיתוף הפעולה מתקיים עם מועדון "חבר ידע" (שהוא חברת בת של "חבר") ומטרתו לארגן פעילויות בתחומי התרבות ההשכלה והידע, המועדון פועל לרווחת עמיתיו תוך ניצול יתרון היקף האוכלוסייה ואיכותה

לקבלת הטבות מרביות בתחומי הצרכנות והשירותים. מועדון "חבר" הוא מועדון העמיתים הגדול, האיכותי והמוביל במדינה ומהווה כוח קנייה חזק ביותר בכל תחום בשוק, ומציע מבחר גדול ומקיף של מוצרים איכותיים. מועדון "חבר" מונה 100,000 בתי אב. עמיתי המועדון הם משרתי הקבע, גמלאי צה"ל, ארגון עובדי צה"ל, עובדים וגמלאים של גופי בטחון נוספים, חברי ארגון נכי צה"ל – אלה ובני משפחותיהם.

במסגרת שיתוף הפעולה בין סטודיו גברא ל"חבר ידע" אנו פותחים קורסי יסודות הצילום וקורסים מתקדמים במספר מוקדי לימוד ברחבי הארץ- חיפה, מודיעין, רעננה, תל אביב, רמת השרון ועוד, כשהאג'נדה הייחודית של סטודיו גברא מאפשרת לעמיתי "חבר" את החוויה הלימודית ברמה המקצועית הגבוה ביותר, עם מורים שכולם, ללא יוצא מהכלל, צלמים עובדים.

תוכנית הלימודים נשענת על שנים של ניסיון, התפתחות והתאמה, תוכנית עשירה ויסודית המאפשרת לכל אחד מהתלמידים לחוות את הקסם שבעולם הצילום ביחד עם לימוד הטכניקה והבנת השפה הצילומית.

העמיתים זוכים לשירות המקצועי של סטודיו גברא במחירים השמורים לעמיתי "חבר" בלבד.


 

 

לתכנית לימודים –  יסודות הצילום לחצו כאן

 

לתכנית לימודים – צילום מתקדם לחצו כאן

 

לסיורי צילוםלחצו כאן

 

 

לחצו כאן לאתר של ח.ב.ר י להרשמה ולתאריכים מעודכנים ומיקומי קורסים

 

 

 

"חבר"