קורס צילום וידאו בסטודיו גברא לתוצאות מרשימות עם DSLR!

וידאו | DSLR Videography

"תגיד… אתה עושה וידאו?"    

מי מאיתנו צלמי הסטילס לא שמע את השאלה הזאת?

 


רבים מלקוחותינו זקוקים, במקביל לצילומי הסטילס שאנו מצלמים עבורם, לצילומי וידאו באיכות גבוהה – צילום מוצר, ראיונות אישיים, צילומי תדמית, פרסום ווידאו ארט.

לנו צלמי הסטילס יתרונות רבים בכל הקשרו לקומפוזיציה, תאורה, זוויות צילום ועוד, למצלמות שלנו יש יכולות ליצירת וידאו באיכות מדהימה, אך לוידאו שפה משלו…

 

בואו לקבל את הכלים ליצירה עצמאית בווידאו – צילום, סאונד ועריכה.

מסלול הלימודים כולל 10 מפגשי יסודות ו-20 מפגשים מתקדמים- ניתן להירשם למסלול מלא או לסמסטר אחד בלבד.

הקורסים מתקיימים אחת לשבוע, בשעות הערב: 17:00 – 21:00.

צילום וידאו באיכות גבוהה באמצעות מצלמות DSLR

בשנים האחרונות עברו המצלמות הדיגיטליות קפיצת מדרגה טכנולוגית משמעותית מבחינת יכולות הווידאו שלהן, וכיום צלמי סטילס יכולים להציע בנוסף לצילומים הרגילים גם הפקת קליפים, פרסומות וצילומי וידאו באיכות גבוהה. במסלול לימודי צילום וידאו באמצעות מצלמות סטילס DSLR רוכשים ידע בסיסי אך מעמיק בצילומי וידאו ועריכה, זהו קורס חובה לכל הצלמים המתחילים ולכל מי שמעוניין לעסוק בתחום כמקצוע או כתחביב.

קורס צילום וידאו מאפשר לסטודנטים לעבוד עם הציוד הקיים, כלומר מצלמה דיגיטלית מסוג DSLR, או MIRRORLESS ולהוסיף מימד חדש לעבודתם. הקורס מקנה את הידע והניסיון המעשי הנדרשים לצילום וידאו באיכות HD, ולומדים כיצד להשתמש בתכונות המתקדמות של המצלמה כדי להפיק סרטונים מושקעים למגוון מטרות.


קורס יסודות וידאו הוא קורס של עשרה מפגשים, במהלכו נכיר את עולם צילום הקולנוע והוידאו, את המצלמה ויכולותיה, נצא לימי צילום מעשיים בסטודיו ובשטח, נקליט סאונד, נלמד על פוסט פרודקשןטיפול בקבצים, עריכה בסיסית, נצפה בסרטים אותם צילמתם וערכתם ונקבל משובים.

בקורס נצלול לתוך עולם הקולנוע וצילום הוידאו במצלמות DSLR, נכיר את יכולות הוידאו של המצלמה שלכם ונפתח בפניכם פן חדש של עולם הצילום.

לפרטים מלאים על  קורס יסודות וידאו   לחצו כאן

החלק השני של הקורס, קורס הווידאו המתקדם כולל 20 מפגשים, מטרת הקורס היא הרחבת המוצרים אותם אתם יכולים להציע ללקוחותיכם וכמובן יצירה אישית בווידאו, כל זאת על ידי התמקצעות בתחומי צילום, תאורה, סאונד, בימוי ועריכה.

הקורס כולל הכרות ויצירת הפקות עצמאיות בתחומי וידאו שונים- צילום מוצר, צילום תדמית, צילום תיעודי, כתבות פרופיל, וידאו ארט לצילום אופנה, "סטוריטלינג", צילום לאירועים וצילום כדרך ליצירה אישית.

לפרטים מלאים על  קורס וידאו מתקדם לחצו כאן

 

 

 

 

 

 


תאריכי פתיחה:

וידאו יסודות- 6/11/2019 ד' ערב

וידאו מתקדם- 5/2/2019  ד' ערב

הציוד הנדרש

 

  • מצלמת DSLR או Mirrorless
  • חצובה מתאימה
  • לפ טופ עמיד עם תוכנת premiere, עכבר ואוזניות.
  • פילטרים מתאימים לצילום בחוץ (ND)

 

 

צילום: תמי בר שי    עריכה: רן קושניר    בוגרי קורס וידאו

לפרטים: 03-5285105

למידע ופרטים נוספים כתבו לנו: