קורס צילום וידאו בסטודיו גברא לתוצאות מרשימות עם DSLR!

וידאו | DSLR Videography

תאריכי פתיחה:

 

וידאו יסודות 10/11/2021 ד׳ ערב

וידאו מקצועי 09/02/2022  ד’ ערב

 

“תגיד… אתה עושה וידאו?”
מי מאיתנו צלמי הסטילס לא שמע את השאלה הזאת?

 
 

בואו לקבל את הכלים ליצירה עצמאית בווידאו – צילום, סאונד ועריכה

צילום וידאו באיכות גבוהה באמצעות מצלמות DSLR


רבים מלקוחותינו זקוקים, במקביל לצילומי הסטילס שאנו מצלמים עבורם, לצילומי וידאו באיכות גבוהה – צילום מוצר, ראיונות אישיים, צילומי תדמית, פרסום ווידאו ארט. לנו צלמי הסטילס יתרונות רבים בכל הקשרו לקומפוזיציה, תאורה, זוויות צילום ועוד, למצלמות שלנו יש יכולות ליצירת וידאו באיכות מדהימה, אך לוידאו שפה משלו.

בשנים האחרונות עברו המצלמות הדיגיטליות קפיצת מדרגה טכנולוגית משמעותית מבחינת יכולות הווידאו שלהן, וכיום צלמי סטילס יכולים להציע בנוסף לצילומים הרגילים גם הפקת קליפים, פרסומות וצילומי וידאו באיכות גבוהה. במסלול לימודי צילום וידאו באמצעות מצלמות סטילס DSLR רוכשים ידע בסיסי אך מעמיק בצילומי וידאו ועריכה, זהו קורס חובה לכל הצלמים המתחילים ולכל מי שמעוניין לעסוק בתחום כמקצוע או כתחביב.

קורס צילום וידאו מאפשר לסטודנטים לעבוד עם הציוד הקיים, כלומר מצלמה דיגיטלית מסוג DSLR, או MIRRORLESS ולהוסיף מימד חדש לעבודתם. הקורס מקנה את הידע והניסיון המעשי הנדרשים לצילום וידאו באיכות HD, ולומדים כיצד להשתמש בתכונות המתקדמות של המצלמה כדי להפיק סרטונים מושקעים למגוון מטרות.החלק הראשון של הקורס: יסודות וידאו
הוא קורס של עשרה מפגשים, במהלכו נכיר את עולם צילום הקולנוע והוידאו, את המצלמה ויכולותיה, נצא לימי צילום מעשיים בסטודיו ובשטח, נקליט סאונד, נלמד על פוסט פרודקשן, טיפול בקבצים, עריכה בסיסית, נצפה בסרטים אותם צילמתם וערכתם ונקבל משובים. בקורס נצלול לתוך עולם הקולנוע וצילום הוידאו במצלמות DSLR, נכיר את יכולות הוידאו של המצלמה שלכם ונפתח בפניכם פן חדש של עולם הצילום.

לתכנית הלימודים וידאו יסודות לחצו כאןהחלק השני של הקורס: וידאו מתקדם
כולל 20 מפגשים, מטרת הקורס היא הרחבת המוצרים אותם אתם יכולים להציע ללקוחותיכם וכמובן יצירה אישית בווידאו, כל זאת על ידי התמקצעות בתחומי צילום, תאורה, סאונד, בימוי ועריכה.

הקורס כולל הכרות ויצירת הפקות עצמאיות בתחומי וידאו שונים- צילום מוצר, צילום תדמית, צילום תיעודי, כתבות פרופיל, וידאו ארט לצילום אופנה, “סטוריטלינג”, צילום לאירועים וצילום כדרך ליצירה אישית.

לתכנית הלימודים וידאו מתקדם לחצו כאן


 

 

לתכנית הלימודים המלאה – וידאו מסלול שנתי לחצו כאן

 

מסלול הלימודים כולל 10 מפגשי יסודות ו-20 מפגשים מתקדמים- ניתן להירשם למסלול מלא או לסמסטר אחד בלבד.

הקורסים מתקיימים אחת לשבוע, בשעות הערב: 17:00 – 21:00הציוד הנדרש

 
 • מצלמת DSLR או Mirrorless
 • חצובה מתאימה
 • לפטופ עמיד עם תוכנת premiere, עכבר ואוזניות
 • פילטרים מתאימים לצילום בחוץ (ND)
 

צילום: תמי בר שי

עריכה: רן קושניר

בוגרי קורס וידאו

למידע ופרטים נוספים כתבו לנו:

   שלחו הודעה
   לוגו ריבוע שקוף

   תודה שנרשמתם ליום הפתוח!

   פרטים נוספים ישלחו במייל בהקדם

   Call Now Button דילוג לתוכן