2020 הנה אנחנו באים!

שיתוף פעולה עם חנות הצילום ״ארליך״ ו”הבית של הצלמים”

אחריי שנים של פרגון החלטנו למסד את הקשר… שיתוף פעולה חברי במיוחד ומחשבה יצירתית הולידו סדרה של הרצאות מקצועיות המיועדות לחברי קבוצת הפייסבוק “הבית של הצלמים”, ההרצאות  יתקיימו אצלנו בסטודיו גברא וייערכו על ידי חברי הצוות שלנו, בחינם!!! במסגרת שיתוף הפעולה סיפקו ״ארליך״ לסטודיו ציוד וידאו, סאונד ותאורה חדשים. מתרגשים לקראת הבאות!

 הכנסו לקבוצת הפייסבוק ״הבית של הצלמים״ לעדכונים והרשמה כאן

צילום: יוני משיח

סדנאות וסיורים בסטודיו גברא

השנה הרחבנו משמעותית את כמות התכנים ובכל חודש אנו מציעים סיורים וסדנאות חד יומיות, במגוון נושאים ולוקיישנים בהנחיית טובי הצלמים. כיף טהור ומומלץ במיוחד!

לחצו כאן להרשמה לסדנאות והסיורים של 2020 

צילום: גיל לוין

 

וידאו- מתגברים על החרדה…

אם עוד לא הבנתם… אז אנחנו יודעים מה טוב בשבילכם, סרטוני וידאו קצרים הם מוצר שאתם חייבים להיות מסוגלים לספק ללקוחות שלכם.

זו הסיבה שהכנסנו את לימודי הווידאו לכל הקורסים המקצועיים בסטודיו גברא.

 פרטים נוספים על מסלול וידאו כאן

 

צילום: ירון זמיר

 

המלווים – הלב של הסטודיו

אחד הדברים המייחדים את סטודיו גברא הוא הליווי הצמוד אותו מקבל כל סטודנט, הליווי נעשה על ידי בוגרי מסלולי הלימוד של סטודיו גברא הנבחרים בקפידה.

לצד המרצים והצלמים הוותיקים, נמצאים המלווים בקשר יום יומי עם הסטודנטים, לענות על שאלות, לפתור חששות ולספק לסטודנטים חוויית לימודים טובה, מקצועית ונעימה. השנה התחדשנו בצוות מלווים חדש ואיכותי במיוחד של צלמים מוכשרים, כולם בוגרים שלנו: אופק אבשלום, ארז ארליכמן, ירדן ביידר, רונה בר, איילה ברק, דנה גור, עפרה דבוש ומאיה חליבה. בהצלחה לכולם!

 הכנסו לכאן לראות את צוות הסטודיו 

צילום: תמי בר שי

STUDIO GAVRA 2.0

בסטודיו גברא מחוברים לעולם הצילום ולשוק המסחרי ומשתדלים לראות את השוק והמגמות המתפתחות בו.

עוד לא חושפים את הפרטים, אבל מבשלים לכם קורס חדש, חדשני ומדוייק, שיעסוק בחיבור בין צילום איכותי לעולמות דיגיטליים חדשים. פרטים בקרוב. 

 

צילום אומנותי - לימודי צילום

שתהיה לנו שנה מעולה!

למידע ופרטים נוספים כתבו לנו:
שלחו הודעה
לוגו ריבוע שקוף

תודה שנרשמתם ליום הפתוח!

פרטים נוספים ישלחו במייל בהקדם

דילוג לתוכן