קצת עלינו

סטודיו גברא – בית הספר לצילום, הכשיר בחמשת העשורים האחרונים את מיטב הצלמים בארץ, “סטודיו גברא” נוסד בתחילת שנות השישים על ידי גברא מנדיל ופעל כסטודיו לצילום מסחרי שהתמחה בצילומי אופנה ופרסום בישראל.

גברא היה צלם ומחנך, רבים מצילומיו עיטרו שערי מגזינים, פוסטרים ומודעות ונשארו חרותים כחלק מעולם הדימויים של כולנו עד היום, הוא לימד צילום במוסדות כמו בצלאל, מכללת הדסה, מכללת קריית אונו ומכללת ויצ”ו והיה ממעצבי הדורות הראשונים של הצלמים המקצועיים בישראל.

לפני כשלושים שנה, החליט גברא לרכז את כל הידע והניסיון שצבר במקום אחד ולהפוך את הסטודיו שלו לבית ספר לצילום, חלומו היה להמשיך ולהעביר הלאה את הידע, המקצועיות ואת האהבה הרבה שרכש למקצוע הצילום.

כיום מנוהל בית הספר על ידי ביתו ובנו של גברא, רותי מנדיל-חלבי ורון מנדיל, הממשיכים את מורשתו המקצועית והחינוכית: “לעשות את מה שאנחנו (הכי) אוהבים, להיות הכי טובים במה שאנחנו עושים (ולהמשיך להשתפר תמיד) ולא לפחד כלל (או לא לתת לפחד לעצור אותנו)…”  לחיות את חיינו במלואם, למממש את הפוטנציאל החבוי בכל אחד מאיתנו, להעז לשנות, להשתנות ולהשפיע!

סטודיו גברא מציע לתלמידיו מסגרות לימודים המיועדות לאלו המעוניינים ללמוד צילום ברמה המקצועית ביותר ולעסוק בצילום כמקצוע, לצד לימודי יסודות וקורסים קצרים המיועדים לאוהבי צילום ברמות שונות המעוניינים ללמוד צילום על מנת להעמיק ולהעשיר את חווית הצילום האישית שלהם.

סטודיו גברא חרת על דגלו את האמירה “מכאן יוצאים צלמים”- אנו מתחייבים לרמה מקצועית גבוהה ומתחייבים כי כל בוגר יחווה במהלך הלימודים חוויה מעצימה, ייצא עם ידע וכלים טכניים לעולם הצילום.

צוות המורים בסטודיו גברא בנוי מבכירי הצלמים בארץ בתחומי הצילום השונים.

סטודיו גברא מציע קורסי יסודות הצילום, צילום מקצועי, צילום סטודיו וצילום ועריכה בוידאו המתקיימים כולם בסביבת עבודה חדשנית בסטודיו רחב ומאובזר.

הלימודים מתקיימים אחת לשבוע (למעט הקורס המשולב וסדנאות קיץ) וכוללים הרצאות, מפגשים עם צלמים, יציאות לצילומים, תרגולים, ביקורת עבודות והרבה עבודה מעשית, לכל קבוצה מלווה, מבוגרי בית הספר, המעניק, יחד עם כל צוות הסטודיו, ליווי מקצועי ואישי לסטודנטים לאורך כל שנת הלימודים.

במהלך הלימודים מתנסים הסטודנטים וחווים את ה”עולם האמיתי”, דרך התנסות ושיתופי פעולה עם צלמים מובילים, שחקנים/ות, מאפרים/ות, סטודנטים/ות לעיצוב אופנה, דוגמנים/ות, סטייליסטים/ות, מעצבים/ות גראפיים, אנשי שיווק ועוד.
עם סיום שנת הלימודים מאפשר בית ספר לצילום לבוגריו להפיק תערוכת צילום המזכה את משתתפיה בחשיפה גדולה.

*בסיום מסלול הלימודים, מעניק סטודיו גברא לבוגריו סדרה של 3 מפגשים אישיים של ליווי עסקי, שמטרתם לסייע לבוגרי הסטודיו במיקוד הכיוון המקצועי אליו הם רוצים לפנות, תוך בדיקת היכולות האישיות ובחינת השוק העסקי. 

 


תכירו את הצוות, הלב והנשמה:

 

 

לחצן כאן למידע נוסף על גברא מנדיל מייסד הסטודיו 

לחצו כאן להכיר את המורים של סטודיו גברא 

 

שלחו הודעה
לוגו ריבוע שקוף

תודה שנרשמתם ליום הפתוח!

פרטים נוספים ישלחו במייל בהקדם

דילוג לתוכן