צילום עיצוב פנים ואדריכלות - סטודיו גברא

צילום עיצוב פנים ואדריכלות

קורס צילום עיצוב פנים ואדריכלות מיועד לצלמים ולאנשי מקצוע בתחום האדריכלות ועיצוב הפנים, זהו קורס מקצועי וממוקד הכולל צילומים בשטח ובסטודיו מאובזר, ומטרתו להעניק ידע וכלים לצלם. חשוב לציין כי צילום מבנים (פנים וחוץ) דורש ידע, הבנה וכלים מקצועיים, לכן ההשתתפות בקורס נחוצה עבור כל צלם המעוניין להרחיב את הידע שלו ולהציע שירות חדש ללקוחותיו.

למי מתאים הקורס?

קורס לצילום אדריכלות ועיצוב פנים מיועד לצלמים מתחילים ולצלמים מקצועיים ומנוסים, כמו כן הקורס מיועד לאנשי מקצוע כמו מעצבי פנים ואדריכלים, כל עוד יש להם ידע בסיסי בצילום (ידע בצילום ידני). הקורס כולל נושאי לימוד מתקדמים תוך תרגול בשטח ובסטודיו. הקורס מקנה את כל הידע והכלים הנדרשים לצילום מטבחים, סלון, חדרי שינה, צילום מבנים חיצוני ועוד.
הקורס מתאים גם לחובבי הצילום המעוניינים לרכוש ידע מקצועי בצילום מבנים, דירות ובתים, בדגש על תיעוד יצירתי של עבודתם של מעצבי פנים ואדריכלים וביטוי אישי של הצלם.

מידע כללי על קורס צילום אדריכלות ועיצוב פנים

קורס צילום אדריכלי בסטודיו גברא כולל 4 מפגשים, כל מפגש נמשך 4 שעות. הקורס כולל נושאי לימוד רבים ומבוסס על שיעורים בכיתות הלימוד, בסטודיו לצילום ובשטח. בין היתר משתתפים בסיור מודרך הכולל התנסות מעשית במפעל מוכר לייצור מטבחים.
במהלך הקורס לצילום אדריכלות ועיצוב פנים לומדים את הנושאים הבאים:
• מבוא לצילום אדריכלי
• בחירת מיקום וזוויות צילום
• חשיבות הקומפוזיציה בצילום אדריכלי ועיצוב פנים
• סטיילינג בצילומי אדריכלות ועיצוב פנים
• צילום מטבחים בדגש על חומרי גלם, תקריבים ועוד
• צילום חדרי שינה, סלון, חדרי רחצה וכדומה
• שימוש נכון בפלאש
• צילום בדגש על תאורה טבעית
• עריכת תמונות בפוטושופ
במסגרת הקורס מכינים תיק עבודות מרשים, את התיק מתכננים בעזרת המדריכים המנוסים, ובנוסף מקבלים ארגז כלים לשיווק נכון ומקצועי של הצלם על מנת לחדור לתחום הצילום האדריכלי ולהטביע בו חותם. לכן, המשתתפים בקורס זוכים מעבר לידע המקצועי ולטכניקות צילום מתקדמות יותר, גם לכלי שיווק יעילים המסייעים להם להתברג בתעשייה ולהציע שירות מקצועי לאדריכלים, למעצבי פנים, לסטייליסטים המתמחים בהלבשת הבית, לחברות בנייה ועוד.

למה כדאי ללמוד קורס צילום אדריכלות ועיצוב פנים בסטודיו גברא?

צילום אדריכלות ועיצוב פנים אפשר ללמוד בבתי ספר שונים לצילום. יחד עם זאת, כאשר מעוניינים לרכוש ידע מקצועי ולפתח יכולות חדשות ולחדור לתחום הצילום האדריכלי – חשוב לבחור היטב את הקורס ומומלץ ללמוד רק בסטודיו גברא בגלל הניסיון, איכות המרצים, כיתות הלימוד המאובזרות ועוד.
סטודיו גברא הוא בית הספר הוותיק והמוביל בישראל ללימודי צילום, לבית הספר יש שלוחות בכל הארץ. בסטודיו גברא לומדים בקבוצות קטנות כדי לאפשר לתלמידים ליהנות מיחס אישי ומליווי צמוד של המרצים, כאשר כל משתתף מתקדם בקצב שלו. במהלך הקורס ניתן דגש על הכנת תיק עבודות. צוות המרצים בסטודיו גברא כולל צלמים מהשורה הראשונה בארץ, מרביתם בוגרי קורסים לצילום בסטודיו גברא. כל המשתתפים בקורסים לצילום זוכים ליחס אישי, למשוב מקצועי על העבודות והתרגילים ולליווי צמוד כדי להכין תיק עבודות מרשים המהווה כרטיס כניסה ישיר לתחום הצילום, ובנוסף הם זוכים לתעודה מוכרת ומוערכת בענף.

צילום אדריכלות ועיצוב פנים
צילום לעיצוב אדירכלי
קולאז׳ צילום אדריכלי
למידע ופרטים נוספים כתבו לנו:

   שלחו הודעה
   לוגו ריבוע שקוף

   תודה שנרשמתם ליום הפתוח!

   פרטים נוספים ישלחו במייל בהקדם

   Call Now Button דילוג לתוכן