צילום במבט נשי | בהנחיית: גילי חן - סטודיו גברא

צילום במבט נשי | בהנחיית: גילי חן

צילום: גילי חן

צילום במבט נשי | סדנה מעשית 

בהנחיית: גילי חן

יום שישי 03/05/2019 09:00-13:00

עלות: 260 ש״ח

להרשמה לסדנה לחצו כאן


סדנת צילום שנבנתה במיוחד עבור נשים – במהותה מפגש העצמה אישית בדרך חווייתית דרך הצילום. למרות שנשים אמיתיות מגיעות בכל מיני גדלים וצורות –  צילומי הפרסומות, האופנה והקולנוע מציפים את חיינו בצילומי נשים בעלות הגוף ה”מושלם”.

רבות מאיתנו מגיבות בביקורתיות קשה על דימוי הגוף שלהן, חושבות שאנחנו חייבות לשנות את עצמנו. לרזות, לנתח, לנפח ואם לא אז לקטר על מר גורלנו.יצירת תמונה כמוה כיצירת מציאות והחיבור לגוף עובר דרך ההתבוננות עליו.במפגש הצילום ניצור מרחב להתבוננות מחודשת על עצמינו וגופנו, נשים בצד את הסטיגמות, והחסמים. בתהליך משחרר כל אחת תלמד כיצד ניתן ליצור ולהתבונן על הצילומים של עצמה ולראות, לפעמים לראשונה, את היופי והחן הנשי ולגלות משהו חדש על עצמה. את המצלמה, שלעיתים נתפשת בעיננו כביקורתית- כזו שרואה את הכל בחדות ומגלה את כל “הפגמים” נהפוך לכלי להתבוננות על עצמנו וגופינו באהבה, בקבלה, בלי לשפוט או למיין את גופנו לאזורים טובים ולא טובים. כצלמת אשה שעוסקת בתהליך צילום אישי עם נשים תוך דגש על דימוי גוף ונוכחות ברגע הזה העברתי סדנאות רבות וצילמתי מאות נשים. שוב ושוב אני רואה עד כמה המצלמה היא כלי עוצמתי ומשמעותי בתהליך החיזוק העצמי, וחווה את היכולות המדהימות שיש לה בריפוי הנפש. דווקא המצלמה היא שתופסת באופן נקי בלי שיפוטיות את האותנטיות והמהות הפנימית של מי שאנחנו.


תכנית הסדנה

שימוש במצלמה ככלי להעצמה אישית

יצירת מרחב התבוננות מחודשת על עצמנו

בסדנה ניחשף לביטויים שונים של עיסוק בגוף נשי בתולדות האמנות והצילום עם דגש על עבודה צילומית אישית וקבוצתית.

הסדנה מיועדת לנשים בעלות ידע בהפעלת מצלמה.


הציוד הנדרש:

 • מצלמת  DSLR או מירורלס
 • חצובה

תנאי סף:

 • שליטה ידנית במצב מניואל במצלמה.

גילי חן הינה מרצה מנוסה לצילום ובעלת תואר שני בתרבות הקולנוע, תואר ראשון בהוראה, צלמת ויוצרת המגיעה מעולם צילום האופנה וצילמה עבור מגזינים מובילים בארץ ובעולם. עוסקת בתהליך צילום אישי, צילום תנועה וצילום נשים תוך דגש על דימוי גוף.

גילי מיומנת בתקשורת מאפשרת היוצרת נינוחות אצל מצולמים שאינם רגילים להצטלם. מומחית בתאורת סטודיו מלאכותית כמו גם בתאורה באור טבעי.

אתר אינטרנט 

קישור לדף פייסבוק

קישור לדף אינסטגרם

למידע ופרטים נוספים כתבו לנו:

   שלחו הודעה
   לוגו ריבוע שקוף

   תודה שנרשמתם ליום הפתוח!

   פרטים נוספים ישלחו במייל בהקדם

   Call Now Button דילוג לתוכן