צוות הסטודיו - סטודיו גברא

צוות הסטודיו

סטודיו גברא – בית הספר לצילום, הכשיר לאורך עשרות שנים את מיטב הצלמים בארץ, “סטודיו גברא” נוסד בתחילת שנות השישים על ידי גברא מנדיל ופעל כסטודיו לצילום מסחרי שהתמחה בצילומי אופנה ופרסום בישראל.

גברא היה צלם ומחנך, רבים מצילומיו עיטרו שערי מגזינים, פוסטרים ומודעות ונשארו חרותים כחלק מעולם הדימויים של כולנו עד היום, הוא לימד צילום במוסדות כמו בצלאל, מכללת הדסה, מכללת קריית אונו ומכללת ויצ”ו והיה ממעצבי הדורות הראשונים של הצלמים המקצועיים בישראל, שהיו תלמידיו או אסיסטנטים בסטודיו שלו.

לפני כשלושה עשורים, החליט גברא לרכז את כל הידע והניסיון שצבר במקום אחד ולהפוך את סטודיו גברא לבית ספר לצילום, חלומו היה להמשיך ולהעביר הלאה את הידע, המקצועיות ואת האהבה הרבה שרכש למקצוע הצילום.

כיום מנוהל בית הספר על ידי ביתו ובנו של גברא, רותי מנדיל-חלבי ורון מנדיל, הממשיכים את מורשתו המקצועית והחינוכית: “לעשות את מה שאנחנו (הכי) אוהבים, להיות הכי טובים במה שאנחנו עושים (ולהמשיך להשתפר תמיד) ולא לפחד כלל (או לא לתת לפחד לעצור אותנו)…”  לחיות את חיינו במלואם, לממש את הפוטנציאל החבוי בכל אחד מאיתנו, להעז לשנות, להשתנות ולהשפיע!

 

להיות חלק מצוות סטודיו גברא זה להיות חלק ממשפחה, משפחה מרובת ילדים… של למעלה משלושים אנשי צוות, צלמים מוכשרים ואנשים טובים, רובם בוגרי מסלולי לימודי הצילום שלנו, המשמשים כמלווי הקורסים השונים וחלקם עוסקים בענייני המשרד, פרסום שיווק וכו’.

אנחנו בוחרים אותם אחד אחד בקפידה, אנשים שכייף לעבוד, ליצור ולחיות אתם, אלו האנשים שתפגשו כשתגיעו לסטודיו, הם לב החיים בסטודיו, הם אלו שמייצרים את האווירה הקיימת אצלנו, הם ילוו אתכם בתהליכי הלמידה ובתהליכים המשמעותיים שתעברו אצלנו בסטודיו במהלך הלימודים.

 

תכירו את הצוות, הלב והנשמה:

 

 

צוות סטודיו גברא

למידע ופרטים נוספים כתבו לנו:

   Call Now Button
   לוגו ריבוע שקוף

   תודה שנרשמתם ליום הפתוח!

   פרטים נוספים ישלחו במייל בהקדם