חיים כהן – אודות

2016-03-10_1821

הסיפור שלי מתחיל בשנת 2010 כשחבר הציע לתת לי את המצלמה הישנה שלו והמליץ לי לעשות קורס בסיסי,אין לי היסטוריה ארוכה עם הצילום אבל תמיד אהבתי תמונות וידעתי להעריך תמונה יפה .אז,לקחתי את המצלמה הישנה שלו ונרשמתי לקורס קצר ובסיסי מתוך כוונה לפתח תחביב. גיליתי עולם חדש ומדהים בתוך המצלמה והוקסמתי מהדרך שהיא מאפשרת לי לראות את העולם.

לגברא הגעתי באוקטובר 2011 לאחר שראיתי בפייסבוק תמונה עם הכיתוב סטודיו גברא ,חיפוש מהיר בגוגל הביא אותי לאתר של הסטודיו ובצוות המורים ראיתי את שגית זלוף נמיר (שלימדה אותי בקורס הראשון שלי) התקשרתי אליה ושאלתי “מה זה גברא??!!!” היא בתגובה מיד שלחה אותי להירשם בלי לחשוב פעמיים! אז הרמתי טלפון לסטודיו וקבעתי פגישה מתוך כוונה ללמוד עוד קצת ולפתח יותר את התחביב החדש שהופך להיות חלק גדול מחיי.

הקורס היה חוויה באמת מיוחדת, מרצים שונים ומדהימים, ציוותו לנו מלווה לקורס עם המון ידע ורצון אמיתי לעזור לנו בכל מה שאנחנו צריכים – אלעד חזקי הנפלא!  לקראת סוף הלימודים הגיעה תקופה שהבנתי שאני לא ממש נהנה מהעבודה הנוכחית שלי ואחרי שיחת מוטיבציה עם אמא שלי (המדהימה!) החלטתי לנסות ולהפוך את התחביב למקצוע.

בסוף הקורס רותי (מנהלת הסטודיו) קבעה איתי פגישה וקיבלתי הצעה שאי אפשר לסרב לה- להיות חלק מהצוות כמלווה קורסים בסטודיו. במקביל התחלתי לעבוד כאסיסטנט של צלם אופנה והתנסתי בעבודה על סט.ב עיקר מאוד אהבתי את מי שאני כשאני מצלם כי האהבה לתחום הפכה כל עבודה לכיף ולחוויה.

היום אני צלם אופנה עצמאי ועסוק (טפו טפו טפו), ממשיך לעבוד בסטודיו בליווי קורסים,הדרכת תרגולים, סדנאות, בנוסף, מעביר בסטודיו באופן קבע סדנא בנושא צילום ביוטי.

מאז תחילת דרכי בגברא למדתי עוד קורסים בתחומי צילום שונים,  ובצילום וידאו עבדתי כאסיסטנט להרבה צלמים ואני ממשיך תמיד ללמוד.  הכניסה לסטודיו הייתה צומת מאוד משמעותי בחיים שלי, למדתי מקצוע חדש, עברתי שינויים מדהימים בחיים שלי ואני מאושר ממה שאני עושה היום !

הרבה מההזדמנויות שקיבלתי הן בזכות רותי והסטודיו שכל מי שחלק ממנו יגיד לכם כמה המקום הזה הוא בית והצוות הם משפחה אז תודה לרותי ולרון ולצוות המוכשרים של סטודיו גברא!

חיים כהן

מוזמנים לראות מה אני עושה היום: www.haimcohen.co.il

למידע ופרטים נוספים כתבו לנו:
שלחו הודעה
לוגו ריבוע שקוף

תודה שנרשמתם ליום הפתוח!

פרטים נוספים ישלחו במייל בהקדם

דילוג לתוכן