5 תערוכות צילום לחודש אוגוסט

הקיץ בעיצומו ואיתו גם הטיולים והחופשות – לבד או עם הילדים. בין אם אתם מטיילים בעולם או בארץ – סטודיו גברא מציג 5 תערוכות צילום שכדאי לעבור דרכן!

ניו יורק: “העיניים של הברונקס” היא תערוכת בני נוער הלומדים במרכז הבינלאומי לצילום במנהטן ב-4 השנים האחרונות. העבודות המוצגות בתערוכה כוללות עבודות סטודיו ורחוב. בני הנוער המציגים בתערוכה לוקחים חלק בתוכנית המלמדת צילום וגם חשיבה ביקורתית, כתיבה, דיבור בפני קהל ועוד. התערוכה מרתקת משום שהיא מאפשרת לראות את השכונה הלא פשוטה הזו דרך העיניים של ילדים ובני נוער שגדלו וחיים בה. התערוכה מתאימה גם לילדים ונוער.

למידע לגבי התערוכה לחצו כאן

פריז: במרכז פומפידו בפריז מוצגת תערוכת צילום של אנה וברנרד בלום העוסקת סביב ריאליזם גרמני בשנות ה-70. הצלמים משחקים עם אספקט הדוקו שבצילום ונעים על הקו שבין אמיתי למדומיין. הצלמים בוחנים את גרמניה שאחרי המלחמה ואת החברה הגרמנית במקומות הכי יומיומיים, ולא חוששים להשתמש גם בקצת הומור ואירוניה. בעולם שלהם, גם דבר פשוט כמו ארוחת ערב תופס זווית מעניינת ומיוחדת…

למידע לגבי התערוכה לחצו כאן

רומא: “Beyond Sight” היא תערוכה של צלם הדוקו האמריקאי סטיב מקרי (שצילם את התמונה הידועה של הנערה האפגאנית שהפכה לאחד השערים המוכרים ביותר במגזין הנשיונל ג’אוגרפיק). הצלם מציג בגלריה ברומא מבחר מעבודותיו החדשות וגם חלק מעבודותיו האייקוניות, כולל סיפור חייו המסופר דרך סדרת הקרנות וידאו. התערוכה מוצגת בגלריה Cinecittà di Mostra via Tuscolana, אשר מעט מרוחקת ממרכז העיר, אך שווה נסיעה של מספר תחנות ברכבת התחתית לתחנת LUCIO. התערוכה מתאימה גם לבני נוער.

למידע לגבי התערוכה לחצו כאן

לונדון: בגלריית הפורטרטים של לונדון מציגה תערוכה מבוקשת במיוחד שמומלץ להזמין עבורה כרטיסים מראש דרך האתר npg.org.uk, אם אתם במקרה מגיעים לאזור הממלכה הבריטית בקרוב. התערוכה המרתקת “אודרי הפבורן – פורטרטים של אייקון” מציגה צילומים של השחקנית העבר ואייקון האופנה, מימי תחילת הקריירה שלה ועד העבודה הפילנתרופית שלה בימיה המאוחרים. התערוכה כוללת צילומים נדירים שעדיין לא נחשפו לציבור, אשר יחד יוצקים סיפור חיים שלם של אחת הדמויות המצולמות והידועות ביותר בעולם. מרתק ומומלץ!

למידע לגבי התערוכה לחצו כאן

קרוב לבית – תל אביב: בבית האמנים בתל אביב מוצגת התערוכה “חוסר עניין לציבור” של האמנית לירון ברייר-דנציגר. בתערוכה זו תיעדה דנצינגר מרחבים שבהם היא ונשים נוספות הותקפו מינית בילדותן. לא מדובר בסמטאות חשוכות אלא דווקא במקומות יומיומיים כמו כיכרות, תחנות אוטובוס, בתי ספר וחצרות בתים פרטיים. התערוכה משלבת בין עבודת צילום לבין שחזור תמונות ילדות ושילובן בצילומים החדשים.

 למידע לגבי התערוכה לחצו כאן

למידע ופרטים נוספים כתבו לנו:
שלחו הודעה
לוגו ריבוע שקוף

תודה שנרשמתם ליום הפתוח!

פרטים נוספים ישלחו במייל בהקדם

דילוג לתוכן