קורס צילום – הכשרה מקצועית משרד העבודה

משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים במדינת ישראל עוסק, בין היתר, בסיוע לאזרחי המדינה במציאת עבודה וברכישת מקצוע. כל אדם או משפחה הנמצאים במשבר או בקושי בשל עוני, אבטלה, אפליה וכיוצא בזה יכולים לקבל סיוע מהמשרד. כמו כן, גם מי שפשוט מתלבטים ומחפשים את דרכם המקצועית יכולים ליהנות משירותי המשרד. אחת הדרכים הנפלאות לעשות את זה היא ללמוד באחד מהקורסים להכשרה מקצועית שמציע המשרד. הקורסים הללו כוללים מגוון רחב של תחומי תוכן מקצועיים אותם ניתן אחר כך להפוך למקצוע לכל דבר ולהתפרנס מהם בכבוד וברווחה.

קורס צילום במסגרת משרד העבודה

סטודיו גברא, בית הספר המקצועי בישראל ללימודי צילום, הוא מוסד מאושר על ידי משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים. ככזה, מוצעים בו מגוון קורסים ללימודי צילום כגון קורס צילום למתחילים, קורס צילום מקצועי ועוד המוכרים כהכשרה מקצועית לבני ובנות 18 ומעלה אשר בסיומם מוענקת תעודה מטעם משרד העבודה, הרווחה והשירותים המקצועיים. מי שמעוניין לרכוש מקצוע, לעשות הסבה מקצועית או ללמוד תחום נוסף יכולים להשתתף בקורסים השונים לצילום בבית הספר ואף ליהנות ממימון חלקי, בהתאם לזכאויות שמגדיר משרד העבודה.

קורס צילום - פורטרט שלי צילום דפנה בן נון

מי שזכאים למימון הם אנשים שאינם מועסקים או מועסקים כעת בעבודה בלתי מקצועית ומעוניינים לשנות את מצבם ולרכוש מקצוע. לרוב, אנשים אלו מופנים לקורסים המקצועיים של משרד העבודה על ידי גופים מוסמכים כדוגמת שירות התעסוקה או מרכזי הכוון תעסוקתיים. במסגרת הפנייה זו יקבלו חלק מהאנשים גם שובר למימון חלקי של שכר הלימוד על ידי המדינה. בנוסף, גם חיילים משוחררים יכולים לנצל את דמי הפקדון שלהם וללמוד באחד מהקורסים הללו. מלבד זאת, ישנם קהלים נוספים הזכאים להשתתפות ולמימון קורסים ואם אינכם בטוחים אם אתם זכאים או לא ניתן לבדוק זאת בלשכות התעסוקה, בביטוח הלאומי או במשרד הקליטה.

קורסי צילום המוכרים כהכשרה מקצועית

הקורסים בסטודיו גברא הנחשבים קורסי הכשרה מקצועית הם קורס צילום סטילס ועיבוד תמונה (קורס בפיקוח) וקורס צילום סטודיו, המוכר עבור חיילים משוחררים המעוניינים לשלם באמצעות כספי הפיקדון. בסיום הלימודים הללו תצאו גם עם ידע מקצועי בתחום הצילום, גם עם הבנה ומיומנויות שיסייעו לכם לצאת לדרך כצלמים לכל דבר וגם עם תעודה מקצועית ורשמית של משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים. קורסים אלו הם לא רק פתרון לקושי או מצוקה אלא גם קרש קפיצה ומתנה אדירה למי שרוצים להיחשף לעולם המרתק של הצילום המקצועי, תחום שתמיד נשאר נחוץ ורלוונטי.

סטודיו גברא, בית הספר המקצועי בישראל ללימודי צילום, מזמין אתכם לפגישת הכרות. בית הספר המוביל בישראל לצילום מקצועי מציע תנאים מעולים למועמדים ללמוד במסגרת ההכשרה המקצועית, צוות מורים מנוסה, כיתות לימוד מאובזרות ונעימות ומיקום אטרקטיבי. בסטודיו גברא מציעים מגוון מסלולים של לימודי צילום – למסלולי לימוד לחצו , בהם שני מסלולים הנחשבים לקורסי הכשרה מקצועית – צילום סטילס ועיבוד תמונה, צילום סטודיו.

למידע ופרטים נוספים כתבו לנו:
   שלחו הודעה
   לוגו ריבוע שקוף

   תודה שנרשמתם ליום הפתוח!

   פרטים נוספים ישלחו במייל בהקדם

   דילוג לתוכן