קורס צילום מזורז למתחילים

מעוניינים לעבוד כצלמים מקצועיים? רוצים לשפר את טכניקות הצילום שלכם וליהנות מתחביב מקורי ומהנה לשעות הפנאי? כדי לרכוש ידע בסיסי אך מעמיק כדאי לכם להשתתף בקורס יסודות הצילום. זהו קורס המיועד למתחילים ומטרתו להקנות ידע והבנה בעולם הצילום, לרבות מושגים חשובים, טכניקות לשליטה מלאה במצלמה דיגיטלית ובתוצאות הצילום, ופיתוח שפה צילומית אישית וייחודית.
קורס יסודות הצילום מהווה בסיס לקורסים מקצועיים ומתקדמים יותר בעולם הצילום, כמו כן אחרי הקורס למתחילים אפשר להשתתף במגוון סדנאות יומיות כדי לרכוש ידע נוסף, ללמוד טכניקות צילום מתקדמות יותר ולשפר את הביצועים.

קורס צילום מזורז – מידע כללי

קורס צילום מזורז מיועד לחובבי הצילום המעוניינים לפתח את ההובי שלהם למקצוע. הקורס הבסיסי נועד בין היתר להכשרת הדור הבא של הצלמים המקצועיים בישראל. קהל היעד הוא חובבי צילום וצלמים בתחילת דרכם.
קורס יסודות הצילום מתאים לכולם, לצעירים ולמבוגרים, ואין צורך בידע מקדים או בניסיון מעשי בעולם הצילום. הקורס אורך 60 שעות אקדמיות, במהלך הקורס משתתפים בשיעורים פרונטליים בכיתות לימוד מאובזרות ובתרגולים מעשיים בבית הספר ומחוצה לו. כ-25 שעות מיועדות לתרגול מעשי, במהלך הקורס זוכים לביקורות מקצועיות ולטיפים חשובים מצוות ההוראה.
קורס בסיסי ומזורז לצילום מקצועי מתקיים אחת לשבוע, במהלך הקורס לומדים כיצד לשלוט ולתפעל מצלמה דיגיטלית, מתרגלים משימות שונות, משתתפים בתרגולים מעשיים בחוץ ועוד.
תוכנית הלימודים בקורס יסודות הצילום כוללת שיעורי מבוא על עולם הצילום ומבנה המצלמה. המשתתפים בקורס לומדים מושגי יסוד בצילום, רוכשים ידע בעקרונות החשיפה והתאורה, מפתחים ראייה צילומית אישית ומקורית, ובנוסף לומדים כיצד לצלם בתנאי תאורה קשים.
חשוב לדעת כי הקורס המזורז לצילום מהווה את החלק הראשון במסלול הלימודים הארוך יותר, זהו הקורס הבסיסי ביותר ומומלץ לכל אחד ואחת להשתתף בו כדי לפתח את תחביב הצילום ולרכוש ידע הנחוץ כדי להפוך לצלמים מקצועיים. לאחר השלמת הקורס המזורז אפשר לקחת קורסים מתקדמים ומומלץ בחום להשתתף גם בסדנאות צילום חד יומיות.

סדנאות צילום לבוגרי קורס יסודות הצילום

אם סיימתם בהצלחה קורס יסודות הצילום ונדבקתם בחיידק הצילום, כדאי לכם להמשיך לקורס צילום למתקדמים. כמו כן, בבית הספר לצילום הנחשב כמוביל בישראל תוכלו לבחור סדנאות שונות להעמקת הידע ולרכישת כלים נוספים בתחום הצילום. יש מגוון רחב של סדנאות צילום חד יומיות, בהן סדנה לצילומי תדמית, אופנה, פורטרט, אוכל, ניו בורן, הריון ועוד. כמו כן, יש סדנאות לצילום וידאו ואפשר להשתתף גם בסיורים מודרכים ברחבי הארץ.
מחפשים קורסים נוספים? הכנסו לעמוד קורסים לצילום כל הקורסים מונחים על ידי צוות צלמים מקצועיים המובילים את תעשיית הצילום בארץ.

למידע ופרטים נוספים כתבו לנו:
   שלחו הודעה
   לוגו ריבוע שקוף

   תודה שנרשמתם ליום הפתוח!

   פרטים נוספים ישלחו במייל בהקדם

   דילוג לתוכן