קורס צילום למתחילים בצפון – להתמקצע ולהפוך את הצילום לאומנות

בעידן בו אנו חיים הכל עובר לדיגיטל, ובדומה לתחומים רבים, גם תחום הצילום עבר תמורות, שינויים והתפתחויות רבות. אין ספק שהשינויים שמתבטאים בציוד, בטכניקות, בסגנון ובאופי העבודה שינו את פני המקצוע לחלוטין, ובזמן שרבים מפחדים מהשינוי, אנחנו, האנשים שמאחורי המצלמה, מצאנו בו ברכה, כיוון שהוא הוליד בנו השראה, תשוקות חדשות וכמובן מסלולים לימוד לצילום מקצועי חדשים, ביניהם קורס צילום למתחילים בצפון.

להתחיל מדף חלק ולראות לאן זה מוביל אותנו

אחד התהליכים הקסומים, אליהם אנחנו נחשפים במהלך כל קורס צילום למתחילים, הוא דווקא החשיפה של הצלמים הצעירים. בין אם הם מגיעים עם האהבה לצילום כתחביב קיים או משהו חדש שהם מעוניינים לפתח, זה תמיד מרגש לגלות את הכיוונים אליהם העין מושכת אותם. האמת היא, שתמיד אנו לומדים יחד דברים חדשים וכל עין חדשה מעניקה זוית ונקודת ריאות נוספת לעולם ולנראה מבעד לעדשה.

האינסטגרם פתח לנו עולם

אף על פי שאנשי מקצוע רבים לא נלהבים מהעובדה שכל אחד שמחזיק סמארטפון הפך לצלם בפוטנציה, אנחנו רואים בכך יתרונות רבים. העולם הדיגיטלי והצילום הדיגיטלי פתוח לכולם, וכפי שכל אדם שונה מרעהו, גם אופי הצילומים מגוון ועשיר. עם זאת, עין מקצועית יודעת להבחין בין צלם מקצועי לחובבן, ואם נגיד את האמת, ההבדל הוא עצום!

ליצור תמונה יפה זה קל, אך ליצור סיפור ופריים שמעורר לבטים, רגשות, המשכיות, וירליות ונגיעה בעומק הנשמה הוא דבר נדיר, שגם צלמים וותיקים נאבקים להוציא בצילומיהם, וזה מה שעושה את ההבדל בין מקצוען לחובבן.

איך תתמקצעו בקורס צילום למתחילים בצפון?

צלם מקצועי יודע לבחון את התמונה דרך העדשה. לעומתו, צלם נטול כלים וטכניקות ידע לזהות רגע יפה ולצלם אותו. ובתפר שבין 2 הגישות קיים המון פער, עליו נדע לגשר באמצעות לימודי צילום מקצועי.

אנו מאמינים שחייב להכיר את הבסיס לכל, מהיכן זה התחיל, כיצד זה התפתח ולאן זה צפוי להתקדם. על מנת להיות חופשיים ליצור עלינו להכיר את מגמות הצילום השונות, להעשיר את הידע ולפתוח את הראש. הישן והחדש, המסורתי והמודרני, יחד הם יוצרים את היריעה הרחבה לה זקוק אומן אמיתי, ומשם הוא מקבל את חופש הפעולה והיצירתיות שלו.

לצד יסודות הצילום והכרת כל העזרים הכי פרקטיים לצילום נלמד כיצד להשיג עומק שדה לתמונה מקצועית, ברורה וחיה, קומפוזיציה, עבודה נכונה עם פלאש (כי לא תמיד אור השמש משחק לטובתנו), צילום בעזרת פילטרים ועדשות לתמונות מסוגננות ללא עזרים דיגיטליים, צילום בתנועה, צילומי מאקרו, צילומי לילה ועוד מגוון טכניקות נהדרות.

להרחיב את היריעה בידע נוסף

בתום לימודי הצילום פונים הצלמים למגוון תחומים שונים החל מצילום מקצועי לעסקים, דרך צילומי אירועים ועד לעיצוב גרפי. שירותים נוספים וכישורים אותם ניתן לנצל לטובת המקצועות הללו תמיד יכולים לסייע לכם בהתמקצעות, ואם יש תחום אחד אותו לא ניתן להפריד מענף הצילום בעידן הדיגיטלי הוא הפוטושופ. קורס פוטושופ למתחילים הוא דרך נפלאה להרחיב את ארגז הכלים של הצלם ואת הכישורים אותם הוא יכול לפתח.

 

למידע ופרטים נוספים כתבו לנו:
שלחו הודעה
לוגו ריבוע שקוף

תודה שנרשמתם ליום הפתוח!

פרטים נוספים ישלחו במייל בהקדם

דילוג לתוכן