קורס צילום באינטרנט

רוצה ללמוד צילום ולשלוט היטב בטכניקות ידניות לצילום אנשים ונוף? אוהב לצלם ורוצה לקחת את התחביב שלך צעד אחד קדימה? מדוע כדאי בתקופת הקורונה לבחור קורס צילום באינטרנט?
לימודי צילום נועדו להקנות לך את כל הידע התיאורטי והניסיון המעשי לשליטה מלאה וידנית במצלמה שלך. קורס יסודות הצילום מקנה ידע בסיסי והכרות עם המושגים החשובים ביותר, במהלך הקורס לומדים על מבנה המצלמה, תאורה נכונה, אור וקומפוזיציה ועוד. כעת בתקופת הקורונה יש אפשרות ללמוד קורס אונליין המקנה יתרונות רבים עליהם נרחיב בהמשך הכתבה.

מה דרוש כדי להיות צלם מקצועי?

כדי להיות צלם מקצועי חשוב לבחור קורס צילום מקצועי ורב שנתי כדי ללמוד את היסודות ולפתח ראייה ושפה צילומית ייחודית ומקורית. השלב הראשון הוא קורס יסודות הצילום, וניתן להמשיך אחרי זה לקורסים מתקדמים כדי לרכוש ידע מעמיק הנדרש לעבודה בצילום מקצועי. חשוב להשקיע בלימודים ולמעשה יש ללמוד כל הזמן כדי להתעדכן בטכנולוגיות חדשות ומתקדמות, לחקור תחומים חדשים ולפתח מיומנויות ייחודיות. צלם מקצועי חייב להיות בעל תשוקה ורעב לצילום, עליו להכיר את ציוד הצילום על בוריו, לשלוט במצבי צילום ידניים ואוטומטיים, לשלוט בנושא תאורה וקומפוזיציה ועוד.
צלם מקצועי הוא אדם יצירתי ובעל כישורים מיוחדים, הוא בעל תשוקה אינסופית לצילום, והוא מוכן להשקיע שעות רבות בלימודים כדי לרכוש עוד ועוד ידע ולפתח טכניקות חדשות ושפה צילומית אישית המבדילה אותו מצלמים אחרים.

קורס צילום אונליין – איך השיעורים מתנהלים ומהם היתרונות לקורס המקוון?

במסגרת קורס צילום אונליין בבית ספר מוביל לצילום משתתפים בשיעורים מקוונים דרך תוכנת זום (ZOOM), השיעורים אונליין מועברים על ידי סגל ההוראה של בית הספר לצילום, כולם צלמים מוכרים ובעלי ידע וניסיון רב בתחום העיסוק שלהם.
קורס יסודות הצילום נמשך 4 מפגשים, כל השיעורים הם באמצעות ה-ZOOM, ואורך כל מפגש באינטרנט הוא 3 שעות. במסגרת הקורס באינטרנט מקבלים שיעורי בית ומשימות מעניינות ומאתגרות, בהתאם לרוח התקופה ומגבלות משרד הבריאות. המשימות זוכות להערכה מקצועית על ידי סגל ההוראה והתלמידים מכינים תיק עבודות מרשים שיכול לסייע להם בהמשך הדרך למצוא עבודה ולהשיג לקוחות.
לימודי צילום אונליין מבטיחים יתרונות חשובים כמו אפשרות ללמוד צילום מרחוק בלי לצאת מהבית ולחשוש מהידבקויות בנגיף הקורונה, זהו קורס קצר וממוקד עם תכנים מעמיקים, מרצים מעולים ומנוסים, וניתן לבחור מסלול לימודי צילום בשעות הבוקר, הצהריים או הערב, בהתאם לרצונו החופשי של הסטודנט. לכן, אפשר לשלב בין עבודה ללימודים, מסלולי הלימוד גמישים ואין צורך להגיע לבית הספר באמצעות הרכב או התחבורה הציבורית.

תוכנית הלימודים לקורס אונליין בסטודיו גברא

במסגרת קורס צילום אונליין בסטודיו גברא רוכשים ידע במגוון נושאי לימוד, ביניהם:

מושגי יסוד בצילום
מבנה המצלמה
עומק שדה, תנועה בצילום ושליטה במהירות התריס
סוגי עדשות
צילום עם חצובה
צילום לילה, תאורה וצילום בתנאי אור קשים

אילו כלים וידע הקורס מעניק לבוגרים?

קורס צילום באינטרנט מקנה ידע וכלים רבים כמו הכרות עם מבנה המצלמה ורכיביה, אור וקומפוזיציה, עומק שדה, תאורה, טכניקות צילום בסיסיות ומתקדמות, צילום בתנאי תאורה שונים, כולל צילומי לילה, הכרות עם חצובה, מבזקים וגופי תאורה, צילום בסטודיו ובחוץ וכו’.

מהם היתרונות של קורס אונליין בתקופה הקורונה?

קורס צילום אונליין מאפשר לכם לנצל את הסגר ומגבלות תקופת הקורונה ולרכוש הובי או מקצוע.
אפשרות להסבה מקצועית בתקופת הקורונה.
למידה מרחוק בתנאים הנוחים של הבית, ללא חשש מהידבקויות בחוץ.
קורס ממוקד באינטרנט המקנה ידע וכלים בסיסיים.

למידע ופרטים נוספים כתבו לנו:
שלחו הודעה
לוגו ריבוע שקוף

תודה שנרשמתם ליום הפתוח!

פרטים נוספים ישלחו במייל בהקדם

דילוג לתוכן