קורסים לצילום בלמידה מרחוק בתקופת משבר הקורונה

ימים לא שיגרתים עוברים על כולנו ואנו נערכים לעבודה ב”מתכונת קורונה” עם מחשבה על היום שאחריי, המקום הזה שכולנו קוראים לו “בית” בנוי על מורשת של יוזמה, חדשנות ויצירתיות וזמנים מיוחדים אלו מזמינים אותנו לחפש את דרכים ופתרונות יצירתיים להמשיך ולתת מענה לסטודנטים, בוגרים ולכל מי שרוצה להתמקצע ולהתקדם בעולם הצילום.
בהתאם להנחיות משרד הבריאות בתקופת משבר הקורונה, לא ניתן לקיים קורסים פרונטליים המתקיימים בכיתות הלימוד הרגילות, על פי ההנחיות החדשות והעדכניות אפשר להשתתף בקורסים מקוונים המתקיימים מרחוק. יש טכנולוגיות שונות ללמידה מרחוק ועלינו להסתגל למציאות החדשה בצל משבר הקורונה, מאחר ואף אחד לא יודע מתי יסתיים המשבר וכיצד.
ההמלצות וההנחיות של משרד הבריאות וגורמים נוספים, והאילוצים החדשים, מחייבם אותנו לחשוב על פתרונות מתקדמים ויצירתיים בתחום ההוראה מרחוק, ואנחנו בסטודיו גברא התחלנו להתאים את הקורסים השונים לצילום מקצועי למערכת זום (ZOOM) ללמידה מרחוק על מנת לאפשר לתלמידים להמשיך ללמוד וכדי להציע קורסים לכל מי שמעוניין לפתח את מיומנויות הצילום שלו ולרכוש מקצוע לעתיד, או כדי לשפר את המיומנויות וכישורי הצילום וליהנות מתחביב מהנה.

לימודי צילום – מעכשיו אפשר גם מרחוק

קורס צילום נחשב לפופולרי ולמבוקש בקרב ישראלים רבים. בגלל המצב החדש שנכפה עלינו עקב נגיף הקורונה עלינו להסתגל למציאות חיים חדשה. אין צורך לשבת בבית ולא לעשות כלום חוץ מלאכול ולצפות בטלוויזיה – דווקא עכשיו אפשר לנצל את הזמן הפנוי כדי ללמוד צילום. אמנם הלימודים אינם מתקיימים בכיתות בבית הספר לצילום, הקורסים הותאמו לטכנולוגיות הלמידה מרחוק, ולמעשה איכות הקורס, רמת הידע וההוראה והתכנים הנלמדים אינם נופלים ברמתם בהשוואה ללמידה פרונטלית בכיתה.     

צוות סטודיו גברא נערך במהירות ובמקצועיות לקראת המעבר הנדרש ללמידה מרחוק. אנו בחרנו במערכת ZOOM הנחשבת לפלטפורמה המובילה לקורסים מקוונים באינטרנט, כמו כן, החל מיום ראשון הקרוב אנו מתכוונים להפיק בכל יום מגזין “לייב” לחברי קהילת סטודיו גברא, המגזין יכלול שעורי העשרה, שיועברו על ידי המורים בסטודיו וחברי הצוות בנושאים שונים ובנוסף אנו מקיימים קבוצות לימוד סגורות בפייסבוק מטעם בית הספר לצילום, לנתינת מענה מהיר ואישי לסטודנטים ושמירה על קשר רציף עם סגל ההוראה.

אילו קורסים אפשר ללמוד בסטודיו גברא?

כדאי לדעת כי כל הקורסים הפעילים בבית הספר לצילום שודרגו ללמידה מרחוק כדי למזער את הפגיעה בתלמידים ועל מנת לאפשר להם לסיים את הקורס ללא עיכובים ודחיות. בהמשך אנו מתכננים להתאים את כל הקורסים שלנו ללמידה מרחוק, כולל סדנאות חד יומיות.
בית הספר מציע לימודי צילום בשיטת הלמידה מרחוק לתלמידים הקיימים והחדשים. בין הקורסים במערכת ZOOM :

• קורס צילום למתחילים – קורס יסודות הצילום מתאים למתחילים, זהו מסלול לימודים מקיף ומעמיק עם תכנים איכותיים. הקורס מיועד לחובבי צילום ולכל מי שמעוניין לפתח קריירה כצלם מקצועי. למידע נוסף על הקורס לחץ כאן

• קורס צילום מקצועי – הקורס נועד להכשיר את הדור הבא של הצלמים בארץ ומתאים לבעלי רקע ושליטה בציוד צילום.

קורס צילום מתקדם – קורס מתקדם להעשרת הידע הטכני ומיומנויות הצילום.

• קורס צילום וידאו – יסודות הצילום ועריכת וידאו, זהו קורס מקצועי ומעמיק.
סטודיו גברא הוא בית הספר המוביל לצילום, לאור משבר הקורונה החלטנו להתאים את קורסים המקצועיים שלנו ללמידה מרחוק. סטודיו גברא מציע מגוון קורסים וסדנאות צילום ברמה הגבוהה ביותר, סגל מורים מקצועי ותכנים מעמיקים – בסוף הקורס זוכים לתעודה מקצועית ומוערכת.

למידע ופרטים נוספים כתבו לנו:
   שלחו הודעה
   לוגו ריבוע שקוף

   תודה שנרשמתם ליום הפתוח!

   פרטים נוספים ישלחו במייל בהקדם

   דילוג לתוכן