צילום אמנותי

לימודי צילום מכשירים צלמים במגוון רחב של תחומים, כך שבסיום קורס הצילום בו בחרתם תוכלו להתחיל לעסוק בתחום ולפתח קריירה כצלמים.

לצד צילום מסחרי ,ישנה נישה של צילום אחר, מטרתו שונה והוא נוגע יותר בעולמו הפנימי של הצלם, זהו צילום אומנותי.

נושאי לימוד - צילום אמנותי

בכל צילום יש מימד אומנותי, אך כשמדברים על צילום אומנותי באופן ספציפי, מדברים על צילום שלא נועד על מנת לשווק רעיון או למכור מוצר, אלא על תמונה שאמורה לעורר רגש או מחשבה אצל הצופה.

בקורס צילום אומנותי תקבלו את הכלים המעשיים והידע התיאורטי כיצד ליצור תמונות אומנותיות בעלות השפעה וכיצד להשתלב בתעשיית הצילום. במהלך קורס צילום אומנותי תלמדו כיצד ליצור קומפוזיציות מעניינות, משחק עם תאורה, עבודה עם אובייקטים חיים ודוממים וכמובן בחירת לוקיישן ויצירת סט צילום מתאים.


כמו כן, במהלך קורס צילום אומנותי תחדדו את הראיה האומנותית שלכם, תחשפו לזרמים והשפעות בתחום האומנות, ההיסטוריה והתרבות ותגלו עולם מרתק, אשר יסייע לכם לתרגם את הרעיון האומנותי למציאות בשטח ולתמונה אחת.
גם בצילום אומנותי יש חשיבות מכרעת ליכולת לשלב בין רעיון טוב לשימוש בשפה טכנית, כך שאי אפשר להיות צלם אומנותי טוב, מבלי להכיר את שפת הצילום ולהתנסות במגוון רחב של סגנונות צילום.
צילום אומנותי יכול להתקיים בסטודיו, אבל למעשה גם בכל מקום בו ניתן לצלם.

כלים שניתנים בקורס צילום אמנותי

מי שרוצה לעסוק בצילום אומנותי, חייב להכיר כל אחד מהתחומים ולדעת לשלוט בכלים הטכנים של צילום פורטרטים, צילום תיעודי, צילום טבע ועוד.
ככל שיהיו לכם יותר טכניקות ויותר שליטה בסגנונות, כך תוכלו ליצור תמונות אומנותיות טובות יותר ולהעביר מסר לקהל שמביט בתמונה. 

צילום אומנותי דורש העזה וגם ניסיון חיים. אחרי הכול, המטען שלכם הוא מה שיעבור בתמונה, והמסר שאותו תרצו לאמר, יעבור באמצעות פריים אחד מדוייק.
כמובן שלא כל צילום אומנותי חייב להיות צילום שמיועד לגלריה או לתערוכת צילומים. גם כשאתם מצלמים פורטרט או כל צילום אחר, המימד האומנותי הוא זה שהופך את התמונה לייחודית ובעלת השפעה.
אם אתם רוצים לעסוק בתחום קורס צילום אומנותי, אתם חייבים לרכוש את הבסיס הנכון, לפתח את הידע הטכני אבל מעבר לזה – לפתח את היצירתיות, האמירה שלכם ותפיסת עולמכם. זה מה שיהפוך את הצילום שלכם למשמעותי עבור צופיו.

לפרטים נוספים על תוכנית הלימודים היכנסו ל – קורס צילום מתקדם 

למידע ופרטים נוספים כתבו לנו:
שלחו הודעה
לוגו ריבוע שקוף

תודה שנרשמתם ליום הפתוח!

פרטים נוספים ישלחו במייל בהקדם

דילוג לתוכן