סמינר עסקי לצלמים

 

סמינר עסקי לצלמים – בהנחיית הצלמת יעל אלעד

 

כמה פעמים ענית היום לטלפון, דיברת עם לקוחות, היית סבלני ואדיב ובסופו של דבר הם לא סגרו איתך מועד לצילומים? כמה פעמים חשבת שזה בגלל שאתה יקר מדי?

כמה פעמים חשבת לאחרונה שאולי אתה צריך להוזיל את התמחור שלך? שהשוק רווי? שיש יותר מדי תחרות ואין לך סיכוי?

ומה אם היו אומרים לך שיש לפחות חמש סיבות משמעותיות, שכולן תלויות רק בך, שמשפיעות משמעותית על אחוזי הסגירה שלך?

אפשר להאשים את השוק. אפשר להאשים את המתחרים הזולים. אפשר להאשים את המצב הכלכלי. אפשר להאשים את הממשלה, המדינה, יוקר המחיה. אפשר להאשים הרבה מאוד גורמים למה העסק שלך לא מצליח.

אבל לפני כן, כדאי לבדוק האם באמת אתה עושה נכון את הדברים שבשליטה שלך?

האם אתה יודע לשווק את עצמך נכון?

האם אתה יודע למכור את עצמך נכון?

האם אתה יודע איך להביא אליך את הלקוחות הנכונים, שמוכנים לשלם לך את המחיר שאתה מבקש, גם כשהמצב הכלכלי לא מזהיר והמתחרים מורידים מחירים?

 

במציאות של ימינו להיות צלם מוכשר זה לא מספיק כדי להתפרנס. תהיה הצלם המוכשר ביותר, אם לא תדע לנהל את העסק שלך כראוי, לשווק אותו, למכור אותו ולתמחר אותו נכון לא תוכל להתפרנס מהעיסוק בצילום. אז רגע לפני שאתה מוריד מחיר, תן לנו לספר לך על כמה שינויים קטנים שאתה יכול לעשות בעסק שלך ובהתנהלות שלך שיעלו את אחוזי הסגירה שלך ואת הרווחיות שלך.

 

על המרצה

סטודיו לצילום יעל אלעד קם מתוך אהבה גדולה לצילום, לתינוקות ולאנשים בכלל, אך גם מתוך מחויבות גדולה ששמה לעצמה יעל להשאר באותה רמת שכר שהיתה לה כשכירה בדרג ניהולי בכיר ומתוך ידיעה שהיא מביאה לעסק הזה את כל הידע שצברה במשך שנים של ניהול שיווק ופרסום בחברות בינלאומיות.

יעל אלעד, בעלת תואר שני במנהל עסקים התמחות בשיווק ותואר ראשון בניהול ותקשורת התמחות בפרסום וניהול שיווק ופרסום בחברות בינלאומיות ומזה כארבע שנים מנהלת את סטודיו יעל אלעד לצילום הריון, ניובורן ומשפחה.

 

לתוכנית לימודים מפורטת – לחצו כאן

 

למידע ופרטים נוספים כתבו לנו:
   שלחו הודעה
   לוגו ריבוע שקוף

   תודה שנרשמתם ליום הפתוח!

   פרטים נוספים ישלחו במייל בהקדם

   דילוג לתוכן