מסע אישי, קסום ובלתי נשכח. להתאהב ולהתמכר בסדנת צילום בטבע

אנחנו הצלמים מחפשים את הסיפור שנכנס לפריים אחד, ולתוכו אנו יוצקים סיפור שלם ללא מילים. אנחנו לא בדיוק אנשים של מסגרות, אבל כל תמונה שלנו תחומה ומוגדרת, לעיתים ספונטנית וחולפת ולעיתים מבויימת לפרטי פרטים, אבל אנחנו תמיד נהנים לצאת מהקופסה, כי באומנות זה הכיף שלנו, לבחון את הגבולות, להתנסות ותמיד לקבל השראה. ומה יותר טוב מסדנת צילום בטבע עבור זה?

שוברים את השיגרה ויוצאים לסדנת צילום בטבע

יוצאים מהסטודיו, יוצאים מהשיגרה, יוצאים אל הלא ידוע. מזג האויר יכול להיות כזה או אחר, העצים אומנם עמדו וימשיכו לעמוד כאן שנים אחרינו, אך בכל שעה הם מציגים לנו את יופיים באופן אחר. הרקע משתנה מרגע לרגע, בעלי החיים מבקרים, מתקשרים במחוות שונות ומשונות, כל החושים מתחדדים עם ריחות וצלילים צפויים יותר ופחות, והשקט, הרגע שבו לוכדים את הקסם, המחזה שנתפס ולא ישוב, זה הרגע שבו באמת לא זקוקים לאף אחד.

המסעות בסדנאות הצילום בטבע לוקחות כל אחד למקום אחר. יש משהו באויר הפתוח ובחיבור האותנטי והבסיסי לאדמה, שמוציא מכל צלם, מתחיל או מנוסה, את המיטב שבחלקי נשמתו, זוהי האומנות לשמה. והתחביב הפשוט לכאורה הוא מסע שמתועד מהעין הצופה, המצלמת, ומכל עין הוא נראה שונה ואחר, יש שם פשוט משהו עמוק הרבה יותר.

מסע אישי אינדיבידואלי

רבים מגיעים אל הסדנאות בטבע כחלק מהעשרת הידע הטכני והמקצועי שלהם. לימודי צילום מקצועי מכל סוג תמיד פותחים אפיקים מקצועיים וכלכליים חדשים, אבל ללמידה בטבע תמיד ערך מוסף, כיוון שהיא הופכת להיות התפתחות אישית עשירה, בלתי נשכחת וחווייתית, שמשאירה חותם בקרב כל המשתתפים.

מכאן דלתות היקום נפתחות. טיולים ומסעות ברחבי הארץ והעולם מקבלים נופך אחר, והשכמה בשעות החשיכה עוד לפני עלות השחר כדי לתפוס את הזריחה או את שטף המטאורים במצפה רמון, הופכת להיות מלאת אדרנלין והציפייה לה מרגשת לא פחות. אין ספק שצילום בטבע הופך אותנו למבקרים בעולם פראי וקסום, מהפנט ומדהים ביופיו, תיירים במלוא מובן המילה עם המון ערך לכל סלע ואבן פינה.

מבוטניקה וזאולוגיה ועד לאסטרונומיה וגיאולוגיה

צילום בטבע מקיף כל כך הרבה תחומי חיים. רבים מגיעים כדי לצלם את בעלי החיים ומתאהבים לפתע בצילום פרחים, אחרים חולמים על צילום הכוכבים ומתאהבים בצילום נהרות ומפלים. המשיכה היא כמעט קוסמית, ולא תמיד ניתנת להסברה, אבל הפתעות תמיד צפויות בדרך, ובכל סדנה סיפורים מרתקים וחוויות שונות למשתתפים.

אין ספק שסדנת צילום בטבע היא אחד הדברים שאנחנו הכי אוהבים לעשות. היא מוציאה אותנו מכל מה שאנו מכירים, ומעודדת אותנו להיות יצירתיים כמו הבריאה. הגמישות המחשבתית והיצירה בשיאן וההשראה שוטפת את כל החושים, מה שמחזיר אותנו הביתה מלאים בשלווה ומוכנים לעוד עשייה רבה.

בין אם זה תחביב או מקצוע, אנו תמיד מעודדים את הסטודנטים שלנו להעשיר את הידע ואת הנשמה בסדנה שהינה בגדר חובה בעינינו עבור כל צלם. זו אחת הסדנאות המבוקשות ביותר בקרב צלמים מתחילים ומנוסים, ויש לכך הרבה סיבות טובות. הסדנא כוללת לימודי צילום וידאו וגם סטילס, וכשזה מצטלם כל כך נפלא תמיד נשאר לנו טעם של עוד!

למידע ופרטים נוספים כתבו לנו:
שלחו הודעה
לוגו ריבוע שקוף

תודה שנרשמתם ליום הפתוח!

פרטים נוספים ישלחו במייל בהקדם

דילוג לתוכן