מועדוני צילום

מתוך התעניינות גוברת והולכת במדיה זו, קמו קבוצות חברתיות רבות שהמכנה המשותף של כולן הוא הצילום והאהבה לצלם- למעשה מועדוני צילום או מועדוני צלמים.

מועדוני צילום אלו נותנים מענה לצלמים ברמות ידע שונות, מחובבים ולאנשים המעוניינים לגעת בעולם הצילום ממקום חווייתי ועד לבעלי ידע מקצועי נרחב שהחליטו, כרגע, להשאיר את תחום הצילום כתחביב, המוקד הוא הקשר של האנשים סביב תחום עניין משותף, קהילה או חברות- המצלמה היא הכלי התקשורת- הכלי המחבר.

מועדוני הצילום של סטודיו גברא נותנים מענה למגוון רחב של קהלים ויחד עם זאת, לא מתפשרים על הרמה המקצועית.

סטודיו גברא נערך לפתוח מועדוני צילום קהילתיים- לקהל הרחב, או לקהל ייעודי- נוער, קשישים, קבוצות העצמה וכו’. התוכנית השנתית מותאמת לקהל היעד מבחינת תדירות המפגשים ורמת הידע.

למעוניינים להקים מועדוני צילום נוספים- תוכנית מועדוני הצילום כוללת: מפגשים פרונטאליים בהנחיה מקצועית, משולבים ביציאות לצילומי חוץ, צילומי אנשים, נופים וטבע, מפגשים עם צלמים בכירים ומורים מצוות בית הספר, ביקור וצילום בסטודיו מקצועי והצגת תערוכה מעבודות חברי המועדון.

המצלמה תמיד הייתה כלי בידי אנשים, להנצחת רגעים, להנצחת חוויות ותחושות, להעברת מסרים וככלי לביטוי אישי.

בעבר נדרש ידע מגוון, על מנת להגיע לתוצאות טובות מבחינה טכנית, עם ההתקדמות הטכנולוגית והעידן הדיגיטאלי, הפך הצילום למדיה נגישה וזמינה עבור אנשים רבים ובמידה רבה הפכה השפה הויזואלית לשפה גלובאלית.

השפה הויזואלית נכנסה כחלק משמעותי בחיי היום יום, לא ניתן כמעט להעלות על הדעת כיום, פעילות כל שהיא, ממנה לא מעלים למדיה הדיגיטאלית תמונות, כמעט בזמן אמת, החל בטיול, דרך אירועים חדשותיים, אירועים חברתיים וכו’, למעשה הפרסום במדיה הדיגיטאלית העובר דרך עדשת המצלמה, הפך לנחלת הכלל ובמידה רבה ל”מדורת השבט”- מה שלא צולם- כאילו ולא התרחש.

שלחו הודעה
לוגו ריבוע שקוף

תודה שנרשמתם ליום הפתוח!

פרטים נוספים ישלחו במייל בהקדם

דילוג לתוכן