בוא למצוא את הצלם שבך עם קורס צילום לנוער בסטודיו גברא!

חוג צילום ילדים ונוער

חוג צילום ילדים ונוער בעידן שבו הטכנולוגיה תופסת תאוצה, הפך הצילום למדיה נגישה וזמינה עבור אנשים רבים ובוודאי עבור ילדי הדור הנוכחי.

כיום יש בידינו את היכולת לתעד ולשתף כמעט בכל רגע נתון את חיינו ורבים מאיתנו ובטח הילדים עושים זאת כמעט בכל רגע נתון, אנחנו מוצאים את עצמנו משתמשים במצלמה כדרך להקפיא ולשמר רגעים חשובים בחיינו- בפייסבוק, בווצאפ, באינסטגרם- אנחנו מצייצים, מתייגים ומנציחים כל הזמן.

חוג הצילום לילדים ונוער בסטודיו גברא, בא לתת מענה לכל אותם שרוצים לקחת את הצילום עוד צעד אחד קדימה.

חוג צילום לילדים ונוער של סטודיו גברא מותאם הן מבחינת התכנים והן מבחינת אופן העברתם, החוג כולל 24 מפגשים של כשעה וחצי, התוכנית כוללת בתוכה לימודים עיוניים ומעשיים. תרגולים, ביקורת עבודות ,יציאה לצילומים והרבה הרבה כיף!!!

בחוג הצילום לילדים ונוער נלמד איך להפוך כל רגע כזה לתמונה מנצחת.

כמו בחיים, גם בחוג לצילום לילדים ונוער, נעבוד על יכולת הבחירה שלנו- מה מעניין אותנו? מה אנחנו בוחרים להכניס לפריים ומה להשאיר בחוץ?

בחוג לצילום לילדים ונוער נתנסה בצילום עצמי, בצילומים האחד של השני, בצילומים אורבניים ובצילומי טבע, נצא לצלם בחוץ וגם בסטודיו מקצועי.

בחוג לצילום לילדים ונוער נלמד מושגים טכניים כמו iso, צמצם ותריס ומושגים כמו עומק שדה וחדות מבדילה.

בחוג לצילום לילדים ונוער גם נעמיק ונקשר בין אמנות לצילום, נלך לראות תערוכות, נלמד מהי קומפוזיציה ואיך הצבע הוא מרכיב חשוב בתמונה, נלמד מה ההבדל בין טקסטורה לדוגמא וכיצד האור הוא המרכיב העיקרי בצילום שלנו.

חוג הצילום לילדים ונוער יאפשר לכל אחד מהילדים למצוא את הצלם שבתוכו, לכל אחד יש המבט הייחודי שלו ושהוא שונה מהאחר ונבין שזה כל היופי…!!

הצטרפו אלינו למסע המופלא דרך עינית המצלמה