התשוקה לאור 7 – תמי בר שי

תמי בר שי

 

מעולם לא החלטתי שאני רוצה להיות צלמת, זה פשוט קרה לי.

נולדתי למשפחה של חובבי צילום מושבעים. שיחות ליד שולחן האוכל על עדשות וקומפוזיציה היו עניין שבשגרה, הצילום תמיד היה ברקע אבל מעולם לא היה מבחינתי ה-עניין.

למדתי תואר ראשון בביולוגיה ותואר שני במנהל עסקים, אבל כנראה שנועדתי למשהו אחר ויומיים אחרי שגיליתי שאני בהריון עם בתי השנייה – הודעתי בעבודה שאני מתפטרת וידעתי שזה הרגע בו אני מתחילה במסע שישנה לי את החיים.

במקביל לעבודה כפרילנסרית בתוכן שיווקי החלטתי להתעמק בצילום כתחביב. התחלתי ללמוד יסודות הצילום בסטודיו גברא, והמשכתי בהתלהבות מקורס אחד לקורס הבא ולזה שאחריו. למרות שהמילה “סטודיו” הייתה עבורי תמיד מילה מפחידה, החלטתי להתגבר על הפחד. הבנתי שלמרות ששכנעתי את עצמי אז שאני חסידה של אור טבעי, יש משהו משלים ביכולת האמיתית להבין אור בסטודיו. כשסיימתי את קורס הסטודיו ליוויתי את תלמידי קורס וידאו ואחריו גם השתתפתי בקורס תערוכת בוגרים, שבעקבותיהם מצאתי את עצמי עם סט כלים אדיר, כזה שמעולם לא חשבתי שיהיה לי.

היום אני מצלמת אופנה ותדמית (בעיקר בתחום המסחרי) ועורכת סטילס ווידאו, ובין לבין מצליחה להכניס גם פרויקטים ששומרים עבורי את הצילום כלפיד אש שלא כבה.

בתחילת הדרך חלמתי על היום בו כשישאלו אותי מה אני עושה, אוכל לענות בביטחון “אני צלמת” מבלי שענן של מבוכה יאפוף אותי תוך הגיית המשפט.

היום המצלמה עבורי היא כלי קיבול לאומץ, בלעדיה מעולם לא הייתי מצליחה להגיע למקומות שאפילו לא חלמתי עליהם.

 

 

תוכלו לשמוע עוד מתמי בפאנל ״התשוקה לאור״, אירוע חנוכה שיתקיים ב-25.12 בסטודיו גברא בסימן צלמות מעוררות השראה.

הכניסה לאירוע חופשית בהרשמה מראש.

להרשמה לחצו כאן

 

צילומים מקצועיים מקורס סטודיו גברא

צילום: תמי בר שי

 

 

 

למידע ופרטים נוספים כתבו לנו:

    שלחו הודעה
    לוגו ריבוע שקוף

    תודה שנרשמתם ליום הפתוח!

    פרטים נוספים ישלחו במייל בהקדם

    דילוג לתוכן