התשוקה לאור 7 – עדי הלמן

עדי הלמן 


צלמת מותגים וילדים, בימאית דוקומנטרית, בוגרת האקדמיה לאמנות “בצלאל” וקולנוע באונ’ תל אביב, מנחה סדנאות לצלמים מקצועיים ולחובבים. נשואה לצלם איל גזיאל ואמא לארבעה ילדים.

התחלתי ללמוד צילום ב”בצלאל” בגיל 22 אחרי ששנים חיפשתי “מה מיוחד בי”, מה אני באמת רוצה ואוהבת לעשות, ומאז עליתי על הדרך שהיא לגמרי שלי.

היום אני מצלמת מותגים וילדים, ומעבירה סדנאות לצלמים ולחובבים ומלווה צלמים מקצועיים דרך פגישות אישיות.

צילום הוא הדרך שלי לתקשר עם העולם ולייצר בכל פעם מחדש את הסיפור אותו אני רוצה לספר. הדבר שאני הכי אוהבת בתחום הזה זה שהוא פתוח ורחב ואינסופי ואפשר לעשות בו הכל. אני בעיקר נהנית מליצור יש מאין.

הצילום החזיר אותי הביתה, לילדה שמעולם לא הצליחה להתחבר ולאהוב את עצמה וגם – הפגיש אותי עם אנשים שבזכותם אני הרבה יותר מאושרת. האתגר הכי גדול עבורי היה להבין מי אני בתוך הדבר הזה שקוראים לו צילום.

כל הזמן העסיקה אותי השאלה “מה יש בצילום שלי”, “לאן אני לוקחת אותו”, “ומה באמת מעניין אותי בעובדה שאני צלמת”. לקח לי המון שנים להבין איך לחבר הכל יחד והיום אני מאושרת שהצלחתי.

אני מאחלת לצלמת בתחילת דרכה – לפני הכל לקחת אויר. להבין שזו דרך. לצלם רק את מה שמעניין אותה מבפנים.  ואז, מתחילה להיסלל דרך. הדרך שהיא רק שלה. ולהאמין שאם עושים את מה שהלב מבקש, אז הכל מתחבר בסוף.

חלומות? יש לי הרבה, כרגע אני חולמת על בית גדול ומפנק, שיהיה בו המון אור ואוויר ומרחב ומקום לכל אחד ובעיקר – שנרגיש בו בחופשה.


תוכלו לשמוע עוד מעדי בפאנל ״התשוקה לאור״, אירוע חנוכה שיתקיים ב-25.12 בסטודיו גברא בסימן צלמות מעוררות השראה.

הכניסה לאירוע חופשית בהרשמה מראש.

 

צילום בים - סטודיו גברא
למידע ופרטים נוספים כתבו לנו:

    שלחו הודעה
    לוגו ריבוע שקוף

    תודה שנרשמתם ליום הפתוח!

    פרטים נוספים ישלחו במייל בהקדם

    דילוג לתוכן