הסיפור של בר שריר - סטודיו גברא

הסיפור של בר שריר

1a3cf195-2023-4042-bc62-3d3cf1fde85f 12715588_446762272195317_1711141509456927412_n

 

הסיפור שלי מתחיל בשלהי שנת 2012 אז, עברתי לעיר הגדולה! ילדה אילתית שלא יודעת מה זה גשם, אוטובוס עירוני או H&M. שנים קודם הרגשתי שאני רואה מסביבי הרבה רגעים יפים בלי לדעת איך אפשר להכניס אותם למלבן והייתי בטוחה שאיך שאעבור למרכז ארצה לקנות מצלמה וללמוד צילום.  גיגלתי ״קורס צילום״. עלו כמה שמות. ביררתי, התקשרתי והגעתי לפגישה עם רותי- מנהלת “סטודיו גברא”.

מהפחד שאאחר (בכל זאת,חדשה בתחבורה הציבורית) הקדמתי ב40 דקות, קיבלה את פני לינה מנהלת הסטודיו שהציעה לי להתכבד בקפה ובבפלות (שלימים גיליתי שהוא מקור התזונה העיקרי של עובדי המקום), הסתובבתי בחלל הסטודיו.. הבטן שלי פשוט צעקה עליי ״פה!!!!!!!!!״ ונרשמתי לשנה מלאה של קורס יסודות הצילום וצילום מקצועי וכמובן המשכתי לשנה שנייה בלימודים לקורס סטודיו.

הלימודים התחילו בניצוחה של שרון בכר הירש שמעבר למורה המדהימה שהיא היה בה משהו שגרם לי לרצות להביא את הטוב ביותר שלי ל״שולחן הניתוחים״ שבכיתה. הביקורת המלמדת והפידבק המקצועי הם דברים שנשארים איתי עד היום ומלווים אותי כצלמת.

השנה עמדה להיגמר והרגשתי שאני כבר שולטת בעניינים, השתפרתי! ואפילו צילמתי הזמנה לחתונה אמיתית של חברה! באחד השיעורים האחרונים של הקורס ארזתי את התיק, מתקדמת ליציאה מהסטודיו ורותי מסמנת לי להיכנס אליה למשרד.

“היא שואלת מה שלומי “עם החיוך הגדול שלה “אני מספרת לה שטוב ושאני חושבת לאחרונה אם להישאר במרכז או לחזור לאילת”, היא בתגובה מציעה לי להצטרף לצוות הסטודיו. החדים מבניכם יכולים להבין מקריאת שורות אלו שהסכמתי!

אני עובדת בסטודיו גברא כבר שנתיים, חלק מהצוות הקסום, מלווה קורסי יסודות וסטודיו ובדיוק מסיימת  לימודי וידאו. דרך הסטודיו הכרתי את צלם האוכל והמרצה דן לב ועבדתי אצלו כצלמת שניה כשנה. בחודשים האחרונים הקמתי יחד עם שתי השותפות שלי את ״בלבוסטה״- בית להפקות אופנה, תדמית ופרסומת.

אנחנו מספקות שירותים שונים כמו צילום, איפור, שיער, סטיילינג, ארט ואפילו גרפיקה וגם שירותי הפקה- איתור דוגמניות, בניית קונספט לצילומים, איתור לוקיישנים וניהול ימי צילום. היתרון הגדול הוא שעובדים מול ספק אחד וכשמגיעים ליום הצילום מקבלים צוות מיומן שעובד יחד ומכיר אחד את השני.

כל יום נראה אחרת ואני מקווה להמשיך ליהנות מהנסיעה 🙂

בר שריר

 


רוצים לדעת אם גם אתם מתאימים?

 

לייעוץ והכוונה כתבו לנו 🙂

למידע ופרטים נוספים כתבו לנו:

  Call Now Button
  שלחו הודעה
  לוגו ריבוע שקוף

  תודה שנרשמתם ליום הפתוח!

  פרטים נוספים ישלחו במייל בהקדם

  דילוג לתוכן