המורים החדשים של סטודיו גברא

סטודיו גברא מברך את הצלמות הנפלאות שהצטרפו לאחרונה לצוות ההוראה בסטודיו, ברוכות הבאות למשפחה!

 

מירי דוידוביץ

צילום: מירי דוידוביץ׳

מירי דוידוביץ , צלמת פרסום, אופנה ואמנות . מומחית להפקות מורכבות ובמקביל גם לפיתרונות פשוטים לצילומים מורכבים. כשהרעיון הוא – Value For Money.
מירי הציגה עד היום 6 תערוכות יחיד.
בין לקוחותיה החברות הגדולות וגם החברות הקטנות ביותר .

דוידוביץ נולדה באירופה וגדלה בתל –אביב. למדה צילום בירושלים ובלונדון ופתחה את הסטודיו שלה בת”א. הסטודיו שלה ממוקם ביפו. היא הציגה לאחרונה תערוכת יחיד בגלריה אנגל בתל –אביב ועבודתה הוצגה בתערוכות במוזיאון תל –אביב ומוזיאון ישראל בירושלים. היא החלה את הקריירה שלה בעבודה עם עיתונים וירחונים שונים, התמקדה בצילומי אופנה ופורטרט ומשם המשיכה לפרסום.

צלמת עצמאית בהווה עם סטודיו משלה לצילום מסחרי ואמנות בתל אביב. מרצה במוסדות האקדמיים החשובים במדינה. עבודותיה מופיעות בעיתונות הישראלית והעולמית. הנושא המרכזי בצילומיה הוא אנשים. בעשרים שנה, מאז שהחלה לעבוד, מירי דוידוביץ עבדה עם רוב השמות המובילים בעולם הפרסום והאופנה הישראלים הכינה מסעות פרסום רבים ובינהם: עבור טמבור, 012, בנק הפועלים, Colbar, קומפיוג ‘ן, Elopak, רמות, נירלט. מרצה מבוקשת ורהוטה. מתאימה לסוגי קהלים שונים ומגוונים.

 

לאתר של מירי 


 

גילי חן

צילום: גילי חן

גילי חן הינה צלמת ויוצרת, מרצה לצילום ובעלת תואר שני בתרבות הקולנוע, תואר ראשון בצילום והוראה, המגיעה מעולם צילום האופנה וכיום עוסקת בתהליך צילום אישי עם נשים.

מרצה בויצו וחלק מצוות המורים בסטודיו גברא , מלמדת בשלוחת חיפה קורסים למתחילים ומתקדמים.

לאתר של גילי תמי בר-שי

צילום: עומר הכהן

 

צלמת רב-תחומית שעיקר עיסוקה הוא בצילום מסחרי, אופנה ותדמית, הן בסטילס והן בוידאו.

אחרי שעבדה שנים בעולם השיווק וסיימה תארים אקדמיים בביולוגיה ובמנהל עסקים, החיים של תמי עשו חישוב דרך מחדש והיא מצאה את עצמה מתמקדת בצילום.

תמי החלה את דרכה בלימודי צילום בסטודיו גברא במסלול של שנתיים וחצי במהלכם החלה לעבוד גם מסחרית וגם לפתח סדרות צילום אישיות העוסקות בנפש האדם ובחיבורו לטבע.

בשנים האחרונות צילמה תמי קמפיינים למותגים גדולים ומוכרים לצד עבודה עם מעצבים צעירים ולקוחות פרטיים.

כחלק מאהבתה הגדולה לעולם המוזיקה מצלמת תמי גם מוזיקאים (לרבות הופעות בחו”ל) וכן מפיקה ומצלמת קליפים ליוצרים.

לעמוד של תמי

 

למידע ופרטים נוספים כתבו לנו:

    שלחו הודעה
    לוגו ריבוע שקוף

    תודה שנרשמתם ליום הפתוח!

    פרטים נוספים ישלחו במייל בהקדם

    דילוג לתוכן