גוף בתנועה | בהנחיית: גילי חן

 

גוף בתנועה. צילום במרחב  | סדנה מעשית 

בהנחיית: גילי חן

יום שישי 30/11/2018 09:00-13:00

עלות: 260 ש״ח

להרשמה לסדנה לחצו כאן

 


צילום תנועה והגוף המתנועע ריתק צלמים מאז ומעולם. לכידת הרגע של הפוזיציות החד פעמיות, הרגש שעובר בתנועה והקשר בין הגוף למרחב. הבנת התנועה, תפיסת הן העוצמה והן הרוך של הגוף ליצירת אפקט צילומי חזק.

בסדנה נצלם רקדנים מקצועיים בסוגי ריקוד שונים ונלמד על פוזיציות מתאימות לצילום. נלמד כיצד לתפוס את התנועה הנכונה ולשלוט בזויות הצילום, מתי כדאי להשתמש בטכניקה של הקפאה?

נראה מהי התאורה המתאימה לצילומי תנועה וגוף. בחירת עדשה נכונה, שיטת הפוקוס המתאימה, מהו מסגור נכון, זיהוי רגעי השיא של התנועה, ושליטה בתזמון. נלמד על הקשר בין גוף לרקע ולסביבה בו הוא נמצא וזז וכיצד לצלם זאת.

נלמד ונתרגל העמדה וקומפוזיציה של תנועה – איך לתפוס את תנועת הרקדנים כך שתשתלב עם כל מרכיבי התמונה. בתוך רצף דינאמי של תנועה שלא פוסק , מעניין אותי לקלוט את הפריים הזה בו נראה רגע ייחודי, הרגע המכריע בו הכל מסתדר במין קסם שכזה.

*הסדנה תתרחש בטבע בליווי רקדנים.


 

תכנית הסדנה:

צילום רקדנים במרחב טבעי

לכידת הרגע המכריע

הקשר בין תנועת הגוף לסביבה

העמדה וקומפוזיציה של תנועה

תוכנית מפורטתקישור


 

הציוד הנדרש:

 • מצלמת  DSLR או מירורלס
 • חצובה

תנאי סף:

 • שליטה ידנית במצב מניואל במצלמה.
 • ידע בסיסי בצילום עם פלאש חיצוני.

 

גילי חן הינה מרצה מנוסה לצילום ובעלת תואר שני בתרבות הקולנוע, תואר ראשון בהוראה, צלמת ויוצרת המגיעה מעולם צילום האופנה וצילמה עבור מגזינים מובילים בארץ ובעולם. עוסקת בתהליך צילום אישי, צילום תנועה וצילום נשים תוך דגש על דימוי גוף.

גילי מיומנת בתקשורת מאפשרת היוצרת נינוחות אצל מצולמים שאינם רגילים להצטלם. מומחית בתאורת סטודיו מלאכותית כמו גם בתאורה באור טבעי.

אתר אינטרנט 

קישור לדף פייסבוק

קישור לדף אינסטגרם

למידע ופרטים נוספים כתבו לנו:

   שלחו הודעה
   לוגו ריבוע שקוף

   תודה שנרשמתם ליום הפתוח!

   פרטים נוספים ישלחו במייל בהקדם

   Call Now Button דילוג לתוכן