ביטוי אישי - צילום אובייקט באור טבעי | בהנחיית: גילי חן

ביטוי אישי . צילום אובייקט באור טבעי | בהנחיית: גילי חן

 סדנה מעשית 

בהנחיית: גילי חן

יום שישי 29/03/2018 09:00-13:00

עלות: 260 ש״ח

להרשמה לסדנה לחצו כאן

 


החפצים המזכרות והאוספים שלנו מספרים סיפור – מי שאנחנו, מה חשוב לנו, מה עברנו בחיים. הרעיון לסדנה נולד מתוך חוויה אישית שלי. זמן מה לאחר מות אבי עזרתי לאימי לסדר את ביתה מחדש וגיליתי לא רק את את אהבתה לכלי בית וחפצי נוי אלא שגם מאחורי כל קנקן וצלחת התחבא לו סיפור מרתק.תוך כדי הסידורים והסיפורים החלטנו לצלם את הכלים והחפצים ולשמר את הזיכרונות. ציורים וצילומים קלאסים ברוח “טבע דומם” היוו ההשראה, תוך בחירת החפצים וסידורם ומציאת רקע מתאים, כך שהצירוף יספר סיפור.

אתם מוזמנים לסדנה בה תלמדו איך לצלם אוביקט שמבטא רגש, תחושה, זיכרון על ידי משחקי אור וקומפוזיציה. נלמד להשתמש במצלמה ככלי להתבונן לתוכנו, לגעת בזהות העמוקה שלנו וכן של הצופה. על המשתתפים להביא חומרים אישיים (חפצים, בדים, יומנים). נלמד כיצד ליצור מתנת יומ הולדת מקורית: מצגת סנטימנטלית נוסטלגית ומקורית של מזכרות ואוספים משפחתיים

נצא עם ידע כיצד לבצע צילומים לחנות אונליין ולאינסטגרם


 

תכנית הסדנה:

הכרות עם גילי  ועבודותיה

ביטוי רגש בצילום אובייקט אישי

שימוש במשחקי אור וקןמפוזיציה

שימוש במצלמה ככלי למבט פנימה

חשיפה לעבודותיהם של צלמי “נוסטלגיה” מהארץ ומהעולם

עבודה מעשית- צילום מונחה באור טבעי המתאים ביותר לצילומי קומפוזיציה של חפצי לימוד באמצעות דיון פתוח וביקורת עבודות על תהליך העבודה והצילומים.


 

הציוד הנדרש:

 • מצלמת  DSLR או מירורלס
 • אביזרי עזר לתאורה טבעית- רפלקטורים, מרככים ומסתירים
 • חצובה

תנאי סף:

 • שליטה ידנית במצב מניואל במצלמה.

 

גילי חן הינה מרצה מנוסה לצילום ובעלת תואר שני בתרבות הקולנוע, תואר ראשון בהוראה, צלמת ויוצרת המגיעה מעולם צילום האופנה וצילמה עבור מגזינים מובילים בארץ ובעולם. עוסקת בתהליך צילום אישי, צילום תנועה וצילום נשים תוך דגש על דימוי גוף.

גילי מיומנת בתקשורת מאפשרת היוצרת נינוחות אצל מצולמים שאינם רגילים להצטלם. מומחית בתאורת סטודיו מלאכותית כמו גם בתאורה באור טבעי.

אתר אינטרנט 

קישור לדף פייסבוק

קישור לדף אינסטגרם

למידע ופרטים נוספים כתבו לנו:

   Call Now Button
   לוגו ריבוע שקוף

   תודה שנרשמתם ליום הפתוח!

   פרטים נוספים ישלחו במייל בהקדם