קייטנת הקיץ יולי 16-20/07/2017

BeFunky Collage


קייטנת הקיץ של סטודיו גברא עם נדב בגים

 

הקייטנה מיועדת לגילאים 10-14  (פלוס מינוס)

5 ימים חוויתיים של לימוד צילום וגילוי  עולם מופלא דרך  עדשת המצלמה.

16.720.7  ימים א׳- ה׳ בשעות  9:00-14:00

כללי:

אוכל > יש להביא כריך מהבית > אנחנו מספקים נשנושים.

יציאה לצילום חוץ > הגעה עצמאית , חזרה בהסעה מסודרת.

> קיימת אפשרות להישאר עד 16:00 – כולל ארוחת צהרים,  בתמחור נפרד.


 

יום א' – יום היכרות וצילום עצמי.

היום הראשון יחל במפגש עם חברי הקבוצה בו נשתף בתצלומי הילדות האהובים עלינו ונכיר טוב יותר אחד את השני.
 לאחר מכן נלמד על תפעול המצלמה כדי להפיק את המיטב ממנה ומשאר ימי הקייטנה .המשך היום יוקדש לטכניקות מעניינות לצילום ותיעוד עצמי תוך כדי שימת דגש על יצירתיות והיכרות עם כללי קומפוזיציה שונים. לבסוף נצפה יחדיו בתמונות אותן צילמנו ונעביר עליהן משוב.

יום ב' – אובייקט אישי וסביבתי.

ביום זה נחקור כל אחד לחוד וביחד מהו אובייקט, מה ניתן ליצור ממנו, וכיצד ניתן לצלם אותו. את המשימה נערוך בעזרת אובייקטים אישיים שנביא מהבית. נתרגל את צילומם בסטודיו ונבדוק כיצד אנו יכולים לשנות את הדרך בה אנו תופסים אותם – יפים, חסרי-חן, גדולים קטנים ועוד, רק על פי הדרך בה צילמנו אותם. חלקו השני של היום יוקדש לנושא צילום טבע ומאקרו, בו נלמד כיצד לצלם באופן יצירתי את בעלי החיים סביבנו ואת עולמם המופלא, ונתכונן ליציאת השטח בפארק הירקון ביום רביעי.

יום ג' – צילום אשליות אופטיות.

המפגש יפתח במשוב על התמונות  מהשיעורים הקודמים ומשם נמשיך לעולם האשליות האופטיות. 
אשליות אופטיות מטעות את חוש הראייה שלנו בצורה שלעיתים גורמת לנו אפילו לפקפק בו! 
במפגש נכיר אשליות שונות, גם אשליות קלאסיות אך גם אשליות אשר נוצרות כאשר אנו מצלמים תמונה דו-מימדית, ונראה כיצד אנו יכולים לנצל זאת לטובת צילומינו. נלמד כיצד הן עובדות ומשלות, נצלם אותן ואף נכין כמה בעצמנו!

יום ד' – צילום טבע בפארק הירקון.

פארק הירקון מהווה ריאה ירוקה בלב גוש דן ומקור עיקרי לחיי הטבע באזור, הוא מכיל בתוכו צמחייה עשירה ושוקקת חיים, מפרוקי רגליים ועד עופות ויונקים שונים. ביציאת השטח נתנסה בצילום מאקרו ותקריב, נכיר טכניקות מיוחדות אשר יעזרו לנו לצלם בצורה מעניינת ויצירתית יותר את הטבע אותו נפגוש, חי, צומח ודומם, ונתרגל את הדגשים עליהם דיברנו בשיעור הקודם כדי שנלמד לצלם היטב בטבע.

 

יום ה' – צילום במיני סטודיו.

ביומה האחרון של הקייטנה נביא לידי מיצוי את כל הנושאים אותם פגשנו עד כה ונראה כיצד אנו יכולים במיני סטודיו לצלם טבע, דומם וגם בעלי חיים, על מנת ליצור עולמות מופלאים וקסומים בצורה יצירתית ומקורית עם ירקות מהמקרר, שקיות ניילון ועוד המון הפתעות נוספות במפגש חוויתי וכיפי. לקראת סוף המפגש נצפה בתמונות אותן צילמנו, נעביר עליהן משוב ונסכם את הקייטנה.


 

נדב בגים

צלם אוטודידקט המתמחה בצילומי מאקרו ותקריב אשר פיתח מספר קונספטים מאוד ייחודיים, תוך שימוש בציוד מאקרו ותאורה ליצירת עולמות בדיונים והצגת נקודת מבט ייחודית ומרתקת על העולם הקטנטן סביבנו. עבודותיו מתפרסמות במגזינים ואתרים מובילים בארץ ובחו"ל. כיום, בנוסף לצילום מאקרו, משמש כמרצה לצילום, מרצה בכנסים ומלמד במרכזי מחוננים של משרד החינוך.

 

עלות: 1200 ש"ח 

 

להרשמה לחצו כאן

לפרטים: 03-5285105

 

 

לאתר של נדב – כאן

BeFunky Collage3


 

למידע ופרטים נוספים כתבו לנו: