קייטנת הקיץ יולי 23-27/07/2017

 BeFunky Collage


 

קייטנת הקיץ של סטודיו גברא – מסביב למצלמה בחמישה ימים 

 

בהנחיית: מליסה ויינשטיין ואתי נמיר

 

הקייטנה מיועדת לגילאים 10-14  (פלוס מינוס)

5 ימים חוויתיים של לימוד צילום וגילוי  עולם מופלא דרך  עדשת המצלמה.

27.723.7  ימים א׳- ה׳ בשעות  9:00-14:00

כללי:

אוכל > יש להביא כריך מהבית > אנחנו מספקים נשנושים.

יציאה לצילום חוץ > הגעה עצמאית , חזרה בהסעה מסודרת.

> קיימת אפשרות להישאר עד 16:00 – כולל ארוחת צהרים בתמחור נפרד.


 

יום ראשון

נתחיל את היום בהכרות של חברי הקבוצה באמצעות צילומים שכל ילד יביא עמו. צילומים מהעולם הפרטי: חפצים יקרים לליבם, חיית המחמד או החדר שלהם. לאחר מכן נדבר על צילום טיפולוגי, כל אחד הוא יחיד ומיוחד, דומה אך שונה. נחשף לפרוייקט "פייסיטי" (www.facity.com) ונחווה זאת באופן מעשי בסטודיו נסיים עם קולאג' של תצלומי הפייסיטי.  נדון במהות המשוב הקבוצתי וכיצד הוא מתבצע. בשלב האחרון של היום נעשה הכנה ליום צילום השני, תדריך קצר לצילום אוכל וחלוקת תפקידים.

יום שני

יום צילום אוכל באור יום, חווית צילום אוכל על כל שלביו. נצפה במצגת צילומי אוכל ונלמד מעט מהסודות שמאחורי הקלעים של צלמי האוכל .תהליך הצילום יחולק לשני שלבים: צילום חומרי גלם באופן חופשי, החלק השני צילום מנה אחידה לכלל המשתתפים. לאחר צילום המנות נטעם מהן ונסיים במשוב על הצילומים הטעימים והמגרים. הכנה ליום צילום מעשי בסטודיו, בחירת מדינה ואייקון שמאפיין אותה. (מגדל אייפל, חומת סין, פירמידות, הכותל המערבי, פסל החירות).

יום שלישי

ביום זה נצא למסע חובק עולם בקליק. המפגש הזה ייחודי ומרתק ומתרחש כולו בתוך הסטודיו. נעבוד עם ציוד צילום מקצועי הכולל: פלאשים, רקעים ונכיר מקרוב  את האביזרים. בשלב ראשוני באמצעות עבודה עם חמרי יצירה וחמרים ממוחזרים, נקים את הסטים לצילום ובשלב השני נעבור לצילום בפועל .תוך כדי העבודה נלמד על זוויות צילום שונות וכיצד הן משפיעות על תמונה. נסיים בצפייה בעבודות ומשוב קבוצתי. הכנה ליום צילום חוץ, "החלום שלי".

יום רביעי

יום חוויתי מחוץ לסטודיו באתר קסום עם אפשרויות רבות לעוף על כנפי הדימיון. ביום זה מגשימים חלום, מה אתה רוצה להיות? בעזרת תלבושות, אביזרים, עבודת צוות והרבה דימיון החלום יהפוך למציאות. התוצאה הסופית תתועד במצלמה ותהייה מזכרת נפלאה. זהו יום עוצמתי שכל אחד בא לידי ביטוי ועוזר לחבר להגשים חלום. העבודה בצוותים של צלם ומצולם.

יום חמישי ואחרון 🙂

חוזרים לסטודיו ליום צילום  מלא בהשראה ויצירתיות. נתחיל בדיון מהי השראה וכל אחד יציג את התמונה שנבחרה על ידו לשחזור. לאחר הצגת הפריימים נעבור לסטודיו בחלוקה לקבוצות ונתחיל במלאכת השחזור. לאחר מכן, דיון על שבוע הצילום שחווינו, פרידה וחיבוקים.

 


 

מליסה וינשטיין

צלמת מתמחה בצילום תדמית, הפקות אופנה ואמנות.

הפקות הצילום שלי כוללות הרבה השקעה בארט ויצירתיות. מאמינה בעבודה עם הדמיון ופיתוח היצירתיות. יש עבורי בקייטנה הזדמנות נדירה לשלב בין שלושה תחומים הקרובים לליבי, עבודה עם ילדים, צילום והוראה

אתי נמיר 

עוסקת בצילום מסחרי ומתמחה בצילום מזון ולייף סטייל .

לאחר שנים כעצמאית בתחום הפיננסים הגשמתי את החלום, עברתי הסבה מקצועית וכיום אני עוסקת בעולם הצילום, היכן שהלב והרגש נמצאים. בעיניי המצלמה היא כלי ביטוי לשפה האישית שלי ולדרך בה אני חווה את העולם מבעד לעדשה.

.

עלות: 1200 ש"ח 

להרשמה לחצו כאן

לפרטים: 03-5285105

 

BeFunky Collage 2

 

 

למידע ופרטים נוספים כתבו לנו: